ZOMBIE HUNTER: Offline Games

1.13.6

ZOMBIE HUNTER oyunu apk indir
zombie-hunter-offline-games.png indir
4.5/5 Puan: 31,970
Versiyon
1.13.6
Güncelleme Tarihi
03 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
138M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Zombileri vurun ve katledilmemiş ölümlerle dolu açık bir dünya olan Zombie Hunter’da hayatta kalan son kişi olun

★ Dead Target, Sniper Zombie, Dead Warfare veya Mad Zombies ★ gibi çeşitli bağımlılık yapan siber zombi oyunlarının yaratıcısından, Zombie Hunter – Free Shooting Offline Games, barınak özellikleri oluşturmak için tasarlandı. Yeni özellik, zombi atan çevrimdışı oyunları her zamankinden daha büyüleyici hale getiriyor! Keskin nişancınızı veya silahınızı karayolunda veya virüs bulaşmış şehrin herhangi bir yerinde zombilere saldırmak için alın, sonra sonuna kadar hayatta kalın!

2080’deki ölümcül zombi enfeksiyonu salgını ve kıyamet sonrası dünya o zamandan itibaren başladı. İnsan hayatı eskisi gibi değildi. İnsan, öldürülmemiş ve vahşi zombinin hedefi haline geldi. Ölümcül virüsü karşılaştıkları her hedefe yayarlar ve zombi salgını tetiklerler. Gün ışığında yürüyen ölümler arasında yaşamak istiyorlarsa yapmaları gereken tek şey zombileri ölüme atmaktı.

Bu siber zombi çevrimdışı oyunda en mükemmel nişancı olduğunuzu kanıtlamak için kampanyalara katılın, hedefleri hedefleyin ve ateş edin. İçinizdeki kahramanın moralini tetikleyin, öldürülmemiş zombilere saldırın ve süper eğlenceli zombi oyununda avcı kral olun.

MUHTEŞEM ÇEKİM GRAFİKLERİ
Her detayında çarpıcı grafiklere sahip bir atış oyunu yaşamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Zombie Hunter – Serbest Atış Çevrimdışı Oyunlar doğru seçimdir. En son android teknolojisini kullanan nefes kesici resimlerle, çekim efektleri farklı haritalarda veya saldırılarda gerçekçi ve çarpıcıdır. Telefonunuzu kaldırın ve şimdi zombilere karşı savaşın!

KEŞFEDİLECEK GENİŞ ZOMBİ YELPAZESİ
Ölümsüzler dünyayı çevreliyor ve saklanacak yer yok. Zombi virüsü gün ışığında bile vahşi ve tehlikelidir. Öldürülmemiş ölüm sadece ölümcül becerilerle yaratılmaz, aynı zamanda çeşitli şekil ve eylemlerde de değişiklik gösterir! Zombie Hunter’da tavanda veya yerde sürünebildikleri için. İstedikleri zaman size gelebilirler. Yani, silahınızı veya herhangi bir silahı alın ve onları ateşleyin. Kıyamet sonrası bakıştan sonraki hayatı kimse bilmediği için hazırlıklı olun.

HEYECAN VERİCİ ÇEVRİMDIŞI ÇEKİM OYUNU
Çoğu zombi oyunu oynamak için wifi veya internet bağlantısı gerektirir ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz çevrimdışı bir oyun bulmak istersiniz. O halde Zombi Avcısı – Ücretsiz Çevrimdışı Oyunlar hizmetinizde! Bu, bu avcı oyununu telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman öldürücü oyun haline getirir. Gerçek içeriği indirmek ve pilin son yüzdelerini oynamak için kablosuz ağa bağlanın! Daha fazla veriden tasarruf edin ve wifi olmadan oynayın!

GENİŞ TABANCA ÇEŞİTLİLİĞİ HİZMETİNİZDE
Zombi Avcısı, keskin nişancı, siber silah, tabanca tabancası, yay, makineli tüfek ve daha fazlası gibi silah sistemlerinde çeşitliliğe sahiptir. Bu bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunda silahları alın, parmağınızı tetiğe koyun ve hayatınızı korumak için ateş edin. Bu en iyi çevrimdışı oyunda öldürmek artık zor değil. Bu zombi oyunu size açık bir zombi dünyasında farklı atış taktikleri kullanabileceğiniz bir siber ortam sunar! Tek bir tetikle zombileri öldür ve hayatta kal! Arkadaşlarınıza gerçek nişancı ve keskin nişancının kim olduğunu gösterin!

BARINANIZI OLUŞTURUN VE YÜKSELTİN
Hayatta kalanların ayrıca, dünya savaşı zombilerinin zor zamanlarında yaşayabilmelerini sağlamak için barınaklarını inşa etmeleri gerekir. Barınak, kampanyalara katılmak ve ayaklanma saldırılarına karşı savaşmak için çok önemli olan şeyleri size sağlayabilecek bir yerdir! Gündüz veya gece ne olursa olsun insanlara ölüm geliyor ve hiç kimse hayatınızı garanti edemez. Merhamet ölüm anlamına geldiğinden, kiminle yaşayacağına sadece sen karar verebilirsin! Hayatınızı son güne kadar elinizde tutun!

Zombie Hunter’ı indirin, şimdi ücretsiz ve çevrimdışı oynayın! Kıyamete hazır olun ve virüs zombilerinin günışığı dünya savaşından sonra hayatınızı kurtarın!

Güncelleme Bilgileri

- YENİ TEŞEKKÜR ETKİNLİĞİ (4 Aralık 2020'de başlar).
- Yeni silah: Chicken Feather Explosive Perk ile CHIEFTAIN.
- Yeni drone: CAT 7890 CHIEFTAIN.
- Hata düzeltmeleri.

Geri bildirimleriniz mi var? Https://fb.com/ZombieHunter.VNG adresinden bize bildirin

Video

Resimler

Bir cevap yazın