Zombie Gunship Survival

1.6.15

Zombie Gunship Survival oyunu apk indir
zombie-gunship-survival.png indir
4.5/5 Puan: 283,026
Versiyon
1.6.15
Güncelleme Tarihi
January 19, 2021
Android Sürümü
4.3 ve sonrası
Boyut
50M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kıyametten sağ çıkın ve bu zombi hayatta kalma oyununu oynayın. AC 130’da silahlı gemi koltuğunuzdan ölülere cehennem ateşini serbest bırakın. Nüfusun çoğunun zombiye dönüştüğü bir dünyada, hayatta kalan birkaç kişi bir askeri harekat üssünden zombi ordusu saldırılarına karşı savaşıyor.

Hayatta kalmak için son sığınak olarak üssünüzde savunmanızı oluşturun. Yer birliklerinizin, AC 130 savaş geminizden hedeflerini tamamlamasına yardım edin. Ekibinizin yürüyen zombilere karşı zg hayatta kalması omuzlarınıza bağlı. Efsanevi bir silah koleksiyoncusu olun!

AC 130 savaş geminizi ölümsüz etkili silahlarla donatın ve daha fazla hasar için yükseltin ve savaş kanatlarınızı açın! Ordunuzu savunmak için yukarıdan zombileri vurun. Bu zg hayatta kalma oyununda değerli kaynakları, altınları ve diğer ödülleri yağmalayın, üsse geri getirin ve zombi saldırılarını püskürtmek için savunmanızı oluşturun

Özellikleri:
– Askerlerinize zombi sürülerine karşı monte edilmiş bir silahla hava desteği sağlayın. Maksimum verimlilik elde etmek için birliklerinizi konuşlandırmadan önce görevinizi planlayın
– Saldırı, Yıkım, Keskin Nişancı ve İzci oynayın ve gerçekçi silahlar kuşanın
– Askeri hassas kızılötesi gece görüşü. Nişancı koltuğunuzdan gerçekçi ve yükseltilebilir silahlar ve zorlu birinci şahıs nişancı savaş senaryoları.
– Birkaç korkunç yeteneğe sahip zombiler, takımınızın güvenliğini tehdit eder. Titan zombileri öldürmek zor, atıcı yeteneklerinize meydan okuyacak ve zg hayatta kalma riski oluşturacaktır.
– Barınağınızda daha iyi savunmalar oluşturmak için altın ve diğer ödülleri toplayın. Bu zombi atış oyununda ordu üssünü zombi saldırılarına karşı savunmak için kule savunmalarını, barikatlarını, silahlarını ve silahlarını yükselt.
– Efsanevi ödüller için haftalık etkinliklerde farklı silahlar kullanarak en çok zombiyi vurun!
– Canlı bir toplulukla oynayın. Nişancı oyunu stratejilerini arkadaşlarınızla tartışın.

Bir flaregames ürününe erişerek veya kullanarak, Hizmet Şartlarımızı (www.flaregames.com/terms-service/) kabul etmiş olursunuz.

Ebeveyn kılavuzu
Zombie Gunship Survival’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play ayarlarınızdan uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Hizmet Koşullarımıza göre, Zombie Gunship Survival’ın yalnızca 16 yaş ve üzeri kişiler tarafından veya ebeveynlerinin açık rızasıyla indirilmesine ve oynanmasına izin verilir. Daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz: http://www.flaregames.com/parents-guide/FESFES.

Güncelleme Bilgileri

Yılbaşı selamları, Havacılar! Yeni Haritalar! Yeni silah!

* Yeni Haritalar: Fire Peaks'te şimdi 3 YENİ görev oynanabilir
* Yeni Silah: SM16, birliğinizin silah rafına eklenen yeni bir eklentidir
* Küçük hatalar düzeltildi

Video

Resimler

Bir cevap yazın