Zen Koi 2

2.4.1

Zen Koi 2 oyunu apk indir
zen-koi-2.png
4.3/5 Puan: 62,799
Versiyon
2.4.1
Güncelleme Tarihi
2 Şubat 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
73M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Zen Koi 2, Koi’nin Ejderhalara yükselişi hakkındaki Asya mitini takip eden büyüleyici koleksiyon oyunu Zen Koi’nin devamı niteliğindedir. LandShark Games tarafından geliştirilen Zen Koi 2, ağır aksiyon ve stratejik koleksiyonun çok sevilen temel oyununa dayanan yeni özelliklerle gelişmiş bir deneyim sunan, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. Yeni Dragon Realm ve My Pond ile artık Yükselmiş Ejderhanızla oynayabilir ve kendi göletinizi dekore edebilirsiniz!

Gerekli İzinlere İlişkin Notlar:
Zen Koi 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir. Bununla birlikte, oyun deneyiminizi genişletmek için oyun içinde Uygulama İçi Satın Alma yoluyla isteğe bağlı öğeler mevcuttur.

Zen Koi 2, video reklamları izlerken bedava inciler veriyor. Bazı cihazlarda, bu reklamların geçici olarak harici hafıza kartında depolanması gerekir. Bunun çalışması için lütfen Zen Koi 2’nin ‘fotoğraflara, medyaya ve dosyalara erişmesine’ izin verin.

Güncelleme Bilgileri

Aşk, havadadır! Artık göleti daha sık ziyaret etmeleri için koi arkadaşlarını çekebilirsiniz. Artık Love Boosts satın alabilirsiniz! Bunları koi'niz seviye 9'a ulaştıktan sonra kullanın ve daha fazla koi eşinin gelmesini bekleyin. Bu, size daha fazla koi arkadaşı seçeneği sunarak koi koleksiyonunuzu tamamlamanızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Video

Resimler

Bir cevap yazın