Words of Wonders: Crossword to Connect Vocabulary

2.4.0

Kelime Bulmaca Oyunu apk indir
words-of-wonders-crossword-to-connect-vocabulary.png
4.5/5 Puan: 1,674,926
Versiyon
2.4.0
Güncelleme Tarihi
28 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
152M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Words of Wonders’a hoş geldiniz! Bu fantastik bulmaca oyununda, 7 harikanın gizli sırlarını ve aynı zamanda inanılmaz şehirleri keşfederek dünyayı dolaşırken aynı zamanda kelime bilginizi ve yazım becerilerinizi geliştireceksiniz.

WOW’da benzersiz bir ipucu olarak birkaç harfle başlayacaksınız, sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve yaratmak için beyninizi test etmeniz ve son bulmaca çözümünü elde etmek için hepsini birbirine bağlamanız gerekecek. Bu kelime oyununda ustalaşacak mısın? Bazen çözümü kafanızda netleştirirsiniz, ancak bazen bağlanacak daha fazla kelime olmayacağı için çözümü tahmin etmeniz gerekir. Bu oyun, arama, yazma ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Bulmacaya göre bulmaca, her bulmacayı ve ortaya çıkabilecek her zorluğu çözerken dünyayı dolaşacaksınız. Nihai çözümü bulmak ve yeni bir ülkeye seyahat etmek için mektupları birleştirin! Yeni kelimeler öğrenirken ve kelime bilginizi geliştirirken dünyayı keşfetmekten daha iyi bir şey var mı?

Hangi stratejiyi kullanacaksınız? Bulmacayı ilk bakışta tahmin ederek veya belki de her seferinde bir kelime bularak çözmek mi? Kova listenizden çıkacak bir sonraki şehir ne olacak? Bu harika bulmaca oyununda hepsini ziyaret edeceksin!

KELİMELERİNİZİ TEST EDİN

Aslında kaç kelime biliyorsun? Alfabeniz sandığınızdan daha sınırlı olabilir … ya da olmayabilir! Bu bulmacalar zorlayıcıdır ve kelime dağarcığınızın ne kadar geniş olduğunu, farklı seçenekleri nasıl birleştirdiğinizi ve yapbozu çözmek için yeterince iyi arama yapıp yapamayacağınızı test edecektir.

GİZLİ SIRLARI BUL

Bu bulmaca oyunu, her bilmeceyi çözmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri birleştirecek. Sonraki seviyelere geçmek için kelime dağarcığına hakim olmanız gerekecek. Bir bulmacayı daha zor hale getirmek istiyorsanız, her seviyede bulunacak ekstra kelimeler var.

YENİ MEKANLARI KEŞFEDİN

Maceraya katılın ve yedi harikayı ziyaret etmek için dünya turunun tadını çıkarın! Bunları bilginizle birleştirin ve çok ilerlemiş olacaksınız. Her anıt benzersizdir ve tahmin edilmesi gereken farklı bir harf vardır. Yeni kelimeler öğreneceksiniz, aynı zamanda dünyanın ne kadar harika olduğunu da öğreneceksiniz! Gizli bir cümle yaratabilecek misin?

MASTER OLUN

Words Of Wonders (WOW), zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken kelime bilginizi test edecek. Yolculuğunuza ilk harikayla başlayın ve zirveye ulaşmak için yukarı çıkın. Oyunun zengin veritabanı sayesinde her mucize ve seviye giderek daha da zorlaşacak ve benzersiz olacaktır. Parmağınızı kaldırmadan harfleri birleştirin, tahtadaki gizli kelimeleri bulun!

ÇOK OYUNCULU OYUN

Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak veya her tahtada arkadaşlarınızla rekabet etmek için 4 oyuncuya kadar güçlü bir takım oluşturun. Basit arayüz, çok oyunculu oyuna bir saniye içinde başlamanıza izin verecektir. Basitçe, zaten oynayan bir arkadaşınıza katılın.

Basit ve güzel oyun tasarımının ve ayrıca oyun sırasında size daha fazla eğlence verecek çok çeşitli seviyelerin ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders (WOW), Wordz’ün yaratıcılarından zorlu bir kelime oyunudur. Macera başlasın!

Güncelleme Bilgileri

Herkese merhaba,

- 1200 yeni seviye
- Keşfedilecek 4 yeni ülke
- HAVAİ FİŞEK!
- Görsel iyileştirmeler
- Daha hızlı oyun deneyimi

İletişimde kalalım ve hepsinin tadını çıkaralım!

Video

Resimler

Bir cevap yazın