Wild Animal Hunting Adventure:Animal Shooting Game

1.27

Wild Animal Hunting Adventure:Animal Shooting Game Oyunu apk indir
wild-animal-hunting-adventureanimal-shooting-game.png
4.0/5 Puan: 3,175
Versiyon
1.27
Güncelleme Tarihi
9 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Nişan al ve ateş! Vahşi Hayvan Avı Macerası: Hayvan Atış Oyunları size geyik avı oyunlarını ve hayvan avı oyunlarını deneyimleyebileceğiniz eşsiz bir oyun sunuyor. Vahşi Hayvan Avı Macerasının En İyisi: Hayvan Atış Oyunları, Vahşi Hayvan Keskin Nişancı Geyik Avı Oyunları 2020’deki keskin nişancı atış seviyelerine sahip çevrimdışı bir dino atış oyunudur.

Bu dino avı oyunları 2020, Vahşi Hayvan Avı Macerası: Hayvan Atış Oyunları’nda daha heyecanlı ve zorludur. Ücretsiz Çevrimdışı Hayvan Atış Oyunları, sizi hayvan avı oyunları vizyonunuzu profesyonel tarzda genişletmeye davet ediyor. Geyik avı oyunlarının bu yeni bölümü, içinde modern hayvan avı oyunlarının heyecanını yaşamanız için önerildi. Bu yeni avcılık oyunu deneyimi, sizi bu çevrimdışı aminal atış oyunları 2020’de yepyeni bir dino atış oyunları heyecanı seviyesine götürecek.
Keskin nişancı atıcı, vahşi hayvanların özgürce dolaştığı Wild Animal Hunting Adventure: Animal Shooting Games için ayarlandı. Vahşi Hayvan Geyik Avı Atış 2020 sizi vahşi hayvanları aramanızın yepyeni bir safari ormanı fps dino atış oyunları macerasına götürür. Gerçek bir hayvan avcısıysanız, hayvan atış oyunlarında tek bir atışı kaçırmayın. Bu Vahşi Hayvan Avı Macerası: Hayvan Atış Oyunları’nda en iyi keskin nişancı atış becerileriyle tam olarak avlayın. Orman avında hayatta kalmak zorunludur, 2020 Vahşi Hayvan Keskin Nişancı Geyik Avı Oyunları’nda vahşi hayvanların avına düşmeyin.

Vahşi Hayvan Avı Macerası: Hayvan Atış Oyunları’nda güçlü silahlara erişim ile geyikler, zebralar, ayılar, çitalar, aslanlar ve hatta dinozorlar dahil olmak üzere hayvanları avlarsınız. Dino avı oyunlarını seviyorsanız, en sevdiğiniz hayvan avı oyunlarını bulacaksınız. En iyi oyun deneyimi ve hayvan avı oyunlarının harika grafikleri ile sizi eğlendirecek en iyi 3d dino atış oyunlarından birini sunuyoruz.

Vahşi Hayvan Safari Geyik avı oyunları 2020, sizi en iyi geyik safari atıcısı olarak en iyi hayvan avı oyunlarında egzotik hayvanları arayacağınız ormanda heyecan verici bir keskin nişancı atış görevine götürür. En iyi dino avı oyunlarında bir dino avcısı olun. Dino avı oyunlarında dinozorları, geyikleri, aslanları, filleri ve kaplanları arayın. Dino avı oyunlarında vahşi avcıların avına düşmeyin.
Şimdi ücretsiz indirin ve bu Aksiyon-macera oyunları ve keskin nişancı atış oyunu 2020 ile eğlenin. 2020 safari geyik avından ayrılmayın ve hayvan avı oyunlarının tüm av zorluklarını karşılayarak av geyik oyunlarında izinizi bırakın. Ücretsiz indirin ve en iyi geyik avı oyunlarının ve dino atış oyunlarının tadını çıkarın.
Vahşi Hayvan atış simülatörü oyunları, artan avcı açlığı nedeniyle karmaşık hale gelir. Amacınızı kaybetmeyin, yoksa size saldırmaya gelecekler. Avcılık hayatta kalma misyonu hayvan keskin nişancı oyunları, profesyonel hayvan keskin nişancı atıcısının 3D keskin nişancıdan kazandığı harika atış becerileri gerektirir. Hayatta kalma görevi Wild Animal Deer Hunting Sniper Shooting FPS Games’te inanılmaz avcılık ve çekim gereklidir. Orman avcısını tam olarak dino atış oyunlarına hedefleyin.
2020’deki bu av oyunlarında vahşi hayvanların gücünü küçümsemeyin. Hayatta kalmak için son umut avlanmaktır. Bu inanılmaz ücretsiz çevrimdışı av oyunlarını Şimdi indirin. Vahşi Hayvan Geyik Avı Keskin Nişancı Atış FPS Oyunları size geyik avı macerası 2020 verecek!

Vahşi Hayvan Avı Macerası: Hayvan Atış Oyunları Özellikleri:
• Çevrimdışı keskin nişancı atış oyunlarında gerçek zamanlı geyik çekimi!
• Geyik avı oyunları 3d’de maceracı ormanda hayatta kalma misyonları!
• En iyi safari oyunları fps atış becerilerinizi test eder!
• En iyi geyik avı oyunlarında inanılmaz 3d grafikler ve kamera açıları!
• Geliştirilmiş ve kullanıcı dostu kontrol ve oyun!
• Emrinizde birçok silah

Güncelleme Bilgileri

Hayvan Avı Oyunlarında keşfedilecek yepyeni bir görünüm
Geyik Avı Oyunlarında geliştirilmiş kullanıcı deneyimi!
Yeni Dinozor Avı Atış Oyunları!
Pürüzsüz Kontroller ve Yeni Silah Seçimi Keskin Nişancı Av Oyunları!

Resimler

Bir cevap yazın