WhatsApp Messenger

Cihaza göre değişir

WhatsApp Messenger Uygulama Apk indir
whatsapp-messenger.png
4.3/5 Puan: 125,310,993
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
13 Kasım 2020
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Facebook’tan WhatsApp

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlar için kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermenize ve onları arayabilmenize izin vermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, çağrı, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip almak için SMS’den WhatsApp’a geçin.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ:

• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanıza ve onları arayabilmenize olanak sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır, böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanız gerekmez. * WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.

• ÜCRETSİZ ARAMALAR: Arkadaşlarınızı ve ailenizi, başka bir ülkede olsalar bile WhatsApp Araması ile ücretsiz arayın. * WhatsApp aramaları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınızla iletişime geçin. Ayrıca, WhatsApp aracılığıyla 911 ve diğer acil servis numaralarına erişemezsiniz).

• GRUP SOHBETİ: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim halinde kalabilmek için kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından da WhatsApp mesajları gönderip alabilirsiniz.

• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajları göndermenin ekstra bir ücreti yoktur. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının. *

• KULLANICI İSİMLERİNE VE PIN’LERE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı adı hatırlamak zorunda kalmaya ne dersiniz? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defteriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

• HER ZAMAN GİRİŞ YAPILDI: WhatsApp ile her zaman oturum açarsınız, böylece mesajları kaçırmazsınız. Giriş yapıp yapmadığınız konusunda kafa karışıklığı yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz, sizi WhatsApp’a sahip olan kişilerinize hızlı ve kolay bir şekilde bağlamak için kullanılır, böylece hatırlanması zor kullanıcı adları eklemenize gerek kalmaz.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanışınıza kadar son mesajlarınızı kaydedecektir.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişileri değiştirin, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, aynı anda birden çok kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

* Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınızla iletişime geçin.

————————————————– ——-
Sizden haber almaktan her zaman heyecan duyuyoruz! Herhangi bir geri bildiriminiz, sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin:

[email protected]

veya Twitter’da bizi takip edin:


@Naber

Güncelleme Bilgileri

* Yeni depolama yönetimi aracı, öğeleri toplu olarak silmeyi ve alan boşaltmayı kolaylaştırır. Başlamak için Ayarlar> Depolama ve veri> Depolamayı yönet'e gidin.

Resimler

Bir cevap yazın