War of Empire Conquest:3v3 Arena Game

1.9.11

War of Empire Conquest oyunu apk indir
.png indir
4.1/5 Puan: 13,647
Versiyon
1.9.11
Güncelleme Tarihi
23 Aralık 2020
Android Sürümü
6.0 ve sonrası
Boyut
106M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

War of Empire Conquest (WOE) bir RTS mobil oyunudur. Bu oyun gerçek zamanlı rekabetçi (PVP) bir oyundur. Bir oyuncu bir maç oyunu yaratır ve diğer oyuncular birbirleriyle savaşmak için maç oyununa katılır. Her türden birim ve bina manuel olarak kontrol edilebilir ve oyunculara yüksek derecede özgürlük sağlar.

Ana Unsurlar:
WOE, orta çağda (Çin, Japonya, İran, Cermen, Moğol, Gotik, Maya vb. Dahil) 18 güçlü İmparatorluğu (veya medeniyeti) simüle eder.
Her İmparatorluğun 8 tür normal birimi ve 1 tür benzersiz birimi vardır. Normal birimler her imparatorlukta aynıdır. Her İmparatorluğun kendine özgü birimi varken. Moğolistan’da Atlılar, İran’da Savaş Filleri, İspanya’da Fatihler vb. Var.
Normal birimler şunları içerir:
1. Kılıç Ustası: çok yaygın bir birim.
2. Pikeman: oklara karşı savunmasız, ancak Süvari’yi kısıtlıyor.
3. Okçular: Süvari’ye karşı savunmasızdır, ancak Mızrakçıları dizginleyin.
4. Hafif Süvari: Hızlı hareket, yüksek hareket kabiliyeti ve düşmanları taciz etmek için özel birim.
5. Koç: Yalnızca binalara saldırmak için kullanılır.

Binalar: Kule, Taret, Kale, demirci dükkanı vb.
1. Kule: Temelde saldırı için kullanılır. Gözcü Kulesi’ne 5 çiftçi yerleştirdikten sonra, Kule bir seferde 6 ok atabilir.
2. Taret: esas olarak binaları yok etmek için kullanılır

Oyunda her imparatorluğun hem avantajları hem de dezavantajları vardır. Oyuncular, her İmparatorluğun ayrıntılı tanıtımını görmek için oyuna gidebilirler. İşte kısa bir giriş:
1. Hunlar: Bir ev inşa etmeye gerek olmadığı için çok zaman kazandırır. Süvari% 20 daha az kaynağa mal olur ve Süvari, Ranger’a yükseltilebilir.
2. Cermen: Savaşçı çok güçlüdür. Tarihteki Spartalı savaşçı gibi, Ama yavaş hareket ediyorlar.

Önemli Noktalar:
Oyunun özü: Bir maç oyununa başladıktan sonra, aynı anda aşağıdakileri yapmaya çalışın:
1. Ekonomiyi Geliştirin: Mümkün olduğunca daha fazla çiftçi üretmeye ve kaynak toplamaya devam edin (Not: TC, Kule vb. Çiftçiler için geçici barınaklar olarak kullanılabilir).
2. Düşmanları Taciz Etmek: Başlangıçta oyuncular, düşmanın çiftçilerini taciz etmek ve avantajlar elde etmek için az sayıda birimi eğitebilirler.
3. Düşmanları yok edin.
Özellikle, oyuncuların sayıca daha düşük bir kuvvetle düşman birliklerini yenmek için bir lejyon oluşturmak ve müttefiklerin düşük HP ve yüksek hasarla birimlerini korumak için müttefiklerle işbirliği yapması gerekir.
Ek olarak, oyuncular, birim kısıtlaması ve takım çalışmasına özellikle dikkat etmelidir:
Oyuncular her birimin değerlerini öğrenmelidir. İşte bazı örnekler:
1. Mızrak Adam, Süvari’yi sınırlar
2. Süvari, Okçuyu sınırlar
3. Okçu, Pikeman’ı kısıtlar
4. Köle (deveye binmek) Süvari’yi kısıtlar
5. Koryo Arabası, diğer tüm menzilli birimleri kısıtlıyor

Oyun modları:
İki tür kaynak vardır: Yiyecek ve Altın. Oyun ilerledikçe, TC karanlık çağlardan feodal çağa, kale dönemine ve imparator dönemine kademeli olarak yükseltilebilir (çağ yükseltmesinin amacı daha fazla teknolojinin kilidini açmaktır). Çağ yükseltmesinden sonra, daha fazla bina ve birim türü açılacak.
Tüm oyun daha karmaşıktır ve oyuncuların ciddi bir şekilde çalışmasını gerektirir. Basitleştirmek için, oyun 4 moda ayrılmıştır (en yaygın olanları, imparator modunun ortak modudur):
1. Normal Mod: Kaynaklar nispeten küçüktür. Kalkınmaya öncelik vermek gerekiyor. Erken aşamada, oyuncular düşmanlarını taciz etmek için az sayıda birlik gönderebilirler. Bu modun oynanması karmaşıktır, ancak en ilginç olanıdır.
2. İmparatorluk Deathmath Modu: Oyuncular, her maçın başında birçok kaynakla birlikte imparator dönemine doğrudan girerler. Oyuncular doğrudan şiddetli savaşlar başlatabilirler.

Ana Özellikler:
Bu oyun Çin’de 4 yıldır oynanmaktadır. Düzinelerce yükseltmeden sonra, şimdi 1.8.n sürümü. Gerçekleştirilen ana işlevler şunlardır:
1. Oyuncu VS CPU
2. Ağda Oynama
3. Seyirciler
4. Tekrar oynatın
5. Harita Yapımı
6. Lejyon
7. Arkadaşlar
8. Sohbetler

Güncelleme Bilgileri

Çiftçilerin kaynak toplamasını engellemek için bina temellerini kullanan bir hata düzeltildi

Resimler

Bir cevap yazın