TV Empire Tycoon – Idle Management Game

1.0

TV Empire Tycoon oyunu apk indir
tv-empire-tycoon-idle-management-game.png indir
4.3/5 Puan: 82,541
Versiyon
1.0
Güncelleme Tarihi
3 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
143M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kendi TV İmparatorluğunuzu kurmaya hazır mısınız?

İşin dizginlerini elinizde tutun ve en iyi TV programlarını yayınlayarak zengin olun.

Küçük bir TV seti çalıştırmaya başlayın ve itibarınızı büyütmek için çok çalışın. Her ayrıntıyı iyileştirin ve mütevazı mekanlarınızı başarılı bir TV stüdyosuna dönüştürün!

Tesislerinizin ihtiyaçlarını ele alın ve gösteri işinizi tüm seyirci rekorlarını kıracak şekilde genişletmek için uygun kararları alın. Antenlerinizi yükseltin ve daha fazla izleyiciye ulaşın, kafeteryanızı ve TV setlerinizi genişletin, yeni bir yemek programı başlatın, giyinme odalarınızda ünlülere ev sahipliği yapın, kontrol odasında yeni personel kiralayın, haber departmanını yönetin veya orijinal bir hava durumu tahmini yayınlayın. Boşta kalan paranıza akıllıca yatırım yapın!

TV STÜDYONUZDA YENİ ALANLAR AÇIN:

Büyüme stratejiniz stüdyonuzu görsel olarak değiştirecek ve yeni harika projelere ev sahipliği yapabileceksiniz. Daha fazla prestij elde edebilmek ve son teknoloji bir TV şirketi olabilmek için tüm öğelerinizi yükseltin.

PERSONELİNİZİ YÖNETİN:

TV stüdyonuzun verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı olarak çalışanları işe alın veya işten çıkarın. Temizlikçiler veya bekçilerin yanı sıra ofis çalışanları, yapımcılar, kameramanlar, teknik asistanlar, makyaj sanatçıları veya ünlü televizyon sunucuları istihdam edin. Her departman işletmenizdeki temel ihtiyaçları karşılayacaktır ve stüdyonuzu karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

TESİSLERİNİZE YATIRIM YAPIN:

Personelinizin gelişim için iyi bir vizyona sahip harika bir yöneticiye ihtiyacı var. Daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak için personel departmanlarını iyileştirin ve yükseltin. Yayınlarınızın kalitesini unutmayın ve izleyicilere TV setlerinizi iyileştiren, daha iyi sahne donanımı satın alan, harika pembe diziler, şaşırtıcı realite şovları veya milyoner test şovları sunan kaliteli şovlar sağlayın.

ŞİMDİYE KADAR EN İYİ TELEVİZYON SUNUCULARINI KİRALAYIN:

En iyi TV profesyonelleri sayesinde itibarınızı artırın. Çekici bir iş geliştirirseniz tekliflerinizi kabul edecekler, bu yüzden en ünlü TV kişiliklerini, yıldız oyuncuları ve aktrisleri almak için çok çalışmalısınız.
Yönetim ve boşta kalma oyunlarını seviyorsanız, TV Empire Tycoon’un keyfine varacaksınız! Karlı sonuçlarla bir gösteri işini büyütmek için stratejik kararların alınması gereken, oynaması kolay, sıradan bir oyun. Küçük ve mütevazı bir TV setinden başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemeyi açın. Küçük işletmenizi TV endüstrisindeki en etkili iletişim aracına dönüştürün ve dünyadaki en iyi TV yöneticisi olun!

Güncelleme Bilgileri

Yeni içerik!
Yeni televizyon ağı
Yeni şovlar: Stand-up, reality show, paranormal tartışma ve sitcom kaydı
Günlük ödüller
Yeni Karakterler: Aktörler
Hata düzeltme ve optimizasyon.

Video

Resimler

Bir cevap yazın