Tumblr

17.4.0.00

Tumblr uygulama apk indir
tumblr.png
4.4/5 Puan: 3,518,099
Versiyon
17.4.0.00
Güncelleme Tarihi
23 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
27M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Tumblr, ilgi alanlarınızın sizi insanlarınızla buluşturduğu yerdir. İfade özgürlüğü için bir yerdir – ne istediğinizi istediğiniz gibi söyleyebilirsiniz. Çiziminizi, düşüncelerinizi, orijinal GIF’lerinizi veya en sevdiğiniz ünlülerin düzenlemelerini ve remikslerini paylaşmak için kolay ve ücretsiz bir uygulama istiyorsanız, Tumblr’ı indirin. İlgi alanlarınızın paylaşıldığı ve saygı duyulduğu bir topluluk bulup teşvik edebileceğiniz bir yerdir. Tumblr, yolculuğunuzun bir parçası. Bireyselliğinizi ifade etmek ve gerçekte kim olduğunuzu ya da ne olmak istediğinizi ifade etmek için bir tuvaldir.

Tumblr, sevdiğiniz şeyleri bulmanızı ve sizin için önemli olan şeylerle bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır.

Kendinizi ifade edin.
Neyi ilginç buluyorsun? Tumblr senin tuvalin. Video, fotoğraf ve GIF oluşturma araçlarına sahiptir. Ayrıca metin gönderileri yapabilir ve orijinal ses ekleyebilir veya Spotify gibi popüler akış hizmetlerinden mevcut şarkıları arayabilirsiniz.

Kendin ol.
Blogunuzun renklerini, yazı tiplerini, düzenini, her şeyi özelleştirin! İlgilendiğiniz konuları takip edin. Varlığından bile haberdar olmadığınız yenilerini bulun. En yeni memler, en sevdiğiniz hayvanları içeren bloglar ve en sevdiğiniz TV şovları veya gruplarla ilgili hayranlıklar (Kpop Tumblr’da çok büyük!) İle güncel kalın.

Çalışanlarınızla bağlantı kurun.
Burası kocaman bir dünya. Milyonlarca # etiketinde milyonlarca topluluktaki milyonlarca insana katılın. Sevdiğin bir şey gördün mü? Tumblr’ınızda yeniden bloglayın ve bir konuşma başlatın. Arkadaşlarınızla bire bir mesajlaşmada özel olarak sohbet edebilir veya Tumblr’da diğer kişilerle genel bir grup sohbeti başlatabilirsiniz. Ya da utangaç hissediyorsan pusuda bekle. Önemli değil.

Güncelleme Bilgileri

Başkalarıyla ortak ilgi alanları üzerinden bağlantı kurabileceğiniz bir yer olan Tumblr'ı seçtiğiniz için teşekkürler.

Kontrol paneliyle bu en son böcek grubunu ortadan kaldırmak için herkesin en sevdiği lüks aerosol böcek spreyi ile ortaklık kurduk.

Daha fazla güncelleme ve hata düzeltmesi için changes.tumblr.com adresini takip edin.

Video

Resimler

Bir cevap yazın