Trial Xtreme 4 Remastered

Cihaza göre değişir

Trial Xtreme 4 Remastered oyunu apk indir
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
21 Ocak 2021
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Trial Xtreme 4’ün yeni ve yeniden düzenlenmiş sürümüne hoş geldiniz, bunun erken bir sürüm olduğunu ve harika yeni şeylerin geleceğini unutmayın, herhangi bir geri bildiriminiz, tavsiyeniz varsa veya sadece oyunun ne kadar harika olduğunu bize bildirmek istiyorsanız, lütfen anlaşmazlığımıza katılın https://discord.gg/M4xdqXj adresinde

Bu, beceriye dayalı sıradan bir yarış oyunu değildir – gerçekçi bir motokros PVP oyun deneyimi için tasarlanmış yepyeni Xtreme fizik motorumuz. Dünyadaki milyonlarca oyuncunun, çılgın engellerin ve harika bisikletlerin üstesinden gelin

90’DAN FAZLA XTREME SEVİYESİ
Her seviye sadece bisiklet becerilerinize değil, aynı zamanda stratejik düşüncenize de meydan okuyacaktır. Herkes seviyelerimizi, özellikle 3 başlangıçla tamamlayamaz ve şimdiye kadarki en Xtreme seviyelerimize ulaşamaz!

XTREME GRAFİKLERİ
Şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın 3D grafikler, çılgın bir sürüş deneyimi oluşturmak için mükemmel tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.

BAŞARI İÇİN YÜKSELTİN
Bisiklet yeteneklerinizi geliştirin; Mevcut en üst düzey ekipmanla “pistteki” performansınızı ve bisikletinizin görünümünü iyileştirin.

SWAG MODU
200’den fazla harika özelleştirme teçhizatı öğesiyle sürücünüzü canlandırın ve tarzınızı yeteneklerinizle eşleştirin.

Güncelleme Bilgileri

* Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Resimler

Bir cevap yazın