Toy Cubes Pop 2021

6.20.5038

Toy Cubes Pop 2021 oyunu apk indir
toy-cubes-pop-2021.png indir
4.7/5 Puan: 19,472
Versiyon
6.20.5038
Güncelleme Tarihi
13 Ocak 2021
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
51M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Oyuncak küpleri ezmek ve hepsini patlatmak için dokunun! Macerayı takip edin ve arkadaşlarınızla yolculuğunuza başlayın. Blokları patlatın ve sevimli oyuncaklarla dolu bu maceranın tadını çıkarın. Bu oyuncak küp 3 bulmacayla eşleşen 1000’den fazla iyi tasarlanmış seviye var. En iyi bulmaca oyunu size çok fazla eğlence getirecek! Şimdi ücretsiz indirin! Toy Cubes Pop: Blast Cubes’daki neşenin tadını çıkarın. Küp patlatma için internet gerekli değildir. Oyunu her an her yerde oynayabilir ve bu oyuncak cennetinin bağımlısı olabilirsiniz. Meydan okumayı dört gözle bekliyoruz! [Toy Cubes Pop: Blast Cubes NASIL OYNANIR] – Aynı renkteki 2 veya daha fazla bitişik bloğu ezmek için dokunun – Aynı renkte beşten fazla kare ezildiğinde özel bomba üretilebilir – Size ferahlatıcı bir deneyim sunan çeşitli güçlü özel bombalar elde etmek için yıldızları toplayın [Toy Cubes Pop’un ÖZELLİKLERİ: Blast Cubes] – Maceranızda size eşlik edecek sevimli karakter – Dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmek için liderlik tabloları – Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bağımlılık yaratan oyun deneyimi – Oynaması kolay ve eğlenceli ancak ustalaşması zor olan 1000’den fazla seviye – Beyninizi rahatlatacak bir bulmaca oyunu – İnternet ve WIFI olmadan istediğiniz zaman oynayın – Basit kullanım ve heyecan zorlukları – Muhteşem ekran, kaliteli grafik ve görsel efektlere sahip yepyeni bir oyun oyunu Zaten Toy Cubes Pop: Blast Cubes hayranı mısınız? En son haberler için bizi Facebook’ta beğenin: https://www.facebook.com/Toy-Cubes-Blast-2324871247584329/ Toy Cubes Pop: Blast Cubes oynayan herkese kocaman bir TEŞEKKÜR geliyor! Toy Cubes Pop 2019’u bugün eşleştirmeye ve yaymaya başlayın!

Güncelleme Bilgileri

Sevimli bir Oyuncak Küpleri Pop güncellemesi almanın zamanı geldi! - Oyuna 50 yeni seviye eklendi, lütfen keyfini çıkarın.

- Oyun deneyiminizi iyileştirmek için seviyelerde birkaç optimizasyon yapıldı!

Eğlenceli yeni bir mücadeleye hazır olun ve eğlenceye katılın. Tüm harika yeni özellikleri ve seviyeleri almak için en son sürümü indirmeyi unutmayın :)

Resimler

Bir cevap yazın