Titan Throne

1.3.5

Titan Throne oyunu apk indir
titan-throne.png indir
4.1/5 Puan: 32,702
Versiyon
1.3.5
Güncelleme Tarihi
20 Aralık 2019
Android Sürümü
4.3 ve sonrası
Boyut
38M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Büyü, fethet ve Tahtı ele geçir! Bu yeni fantezi ve gerçek zamanlı strateji evriminde SİZİN kahramanlık destanınızı bir Ork, Elf, Ölümsüz ya da İnsan olarak yazın.

Kahramanlarınıza vahşi güç veya göz kamaştırıcı sihirle liderlik edin. Onları yükseltilebilir büyüler, birlikler ve teçhizatla donatın. Bitmeyen bölge savaşları, taht savaşları, keşifler ve kendi bitmeyen hikayenizde genişleme için dünyanın her yerinden oyuncularla ittifak kurun.

DÜNYANIZI KURUN
– Human, Elf, Orc veya Undead’i seçin: Her ırkın kendi stratejileri ve çarpıcı 3D kalesi var!
– Düzinelerce benzersiz binayı, araştırma projesini ve yeni mistik Büyüleri yükseltin.
– Gerçek dünyadaki oyuncuların ittifaklarıyla savaşın ve sohbet edin! Afişinizi tasarlayın, inancınızı ilan edin ve birlikte imparatorluğunuzu inşa edin.

İŞE AL
– HER arka plandan çılgın güçlü Kahramanlar toplayın! Dürüst İnsan isyancı Joan’dan kana susamış Ölümsüz kraliçesi Bloody Mary’ye.
– Ordunuzu, sıradan piyadelerden efsanevi ejderhalara kadar 50’den fazla birlik ile özelleştirin. Düzeninizi değiştirin ve Kahraman, Birlik, Teçhizat ve Büyüleri tamamen ayrı ayrı yükseltin!

TALEBİNİZİ KESİN
– Düşmanlarınızdan önce yeni topraklar almak için yarışın! Bölgeyi kontrol etmek için kaynakları kontrol edin.
– Dünyayı değiştir! Rakipleriniz kurnaz ve hırslı GERÇEK oyunculardır. Büyük grup saldırıları başlatın, müttefikleri gerçek zamanlı olarak savunun, anlaşmalar için pazarlık yapın veya onları sırtlarından bıçaklayın.

STRATEJİ OLUŞTUR VE FETH
– Müttefikinizin gizli saldırısına katılmak için çırpın. Düşmanınızı son dakika takviyeleri ile tuzağa düşürün. Gerçek zamanlı savaşlar takım çalışması ve içgüdü gerektirir!
– Patlayıcı Büyüler yapmak ve büyük kombinasyonları tetiklemek için zamanlamayı ve hedeflemeyi SEN kontrol ediyorsun.
– Strateji herkesi yener. Doğru kombinasyonlar ve zamanlamayla David her seferinde Goliath’ı yener.

Efsaneniz şimdi başlıyor!

Facebook’ta bizimle iletişime geçin:
https: // facebook.com/TitanThrone/

Güncelleme Bilgileri

Dünya Haritasındaki bir Lord's Castle'da meydana gelen savaşlar Crown War modunu kullanacak ve saldırgan ve savunan için kayıpları azaltmaya devam edecek.
Hero Enhancement'a Dark Gold rütbeleri eklendi ve en yükseği Dark Gold 4'tür. Dark Gold 1 rank, 2 isteğe bağlı Gift Point sunar. Dark Gold 2, Dark Gold 3 ve Dark Gold 4 kademeleri 1 isteğe bağlı Gift Point sunar.

Video

Resimler

Bir cevap yazın