Tintin Match

1.14.4

Tintin Match oyunu apk indir
Versiyon
1.14.4
Güncelleme Tarihi
12 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 and up
Boyut
79M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Tenten’in harika dünyasına hoş geldiniz! Güzel bir minyatür koleksiyonu oluşturmaya hazır olun ve renkli 3’lü eşleştirme bulmacalarında ilerlerken ünlü muhabiri ve birçok popüler karakteri takip edin. Seyahatlerinde Tenten ile keşfedebileceğiniz büyüleyici yerlerin kilidini açın ve toplayın.

İlk macera: Altın Pençeli Yengeç

Tintin ve Snowy için gün her şey gibi başladı ama bir gizem her zaman köşede! Snowy burnunu bir yengeç tenekesine sıkıştırıyor, Thompson’lar sahte parayı araştırıyor ve Tenten’e mektup veremeden bir yabancı kaçırılıyor. Tüm bu konular çok daha büyük bir gizeme yol açabilir mi?

Tenten’i takip edin ve Altın Pençeli Yengeç’in izini sürerek onu tanıdık sokaklardan yabancı şehirlere götüren heyecan verici araştırmayı deneyimleyin.

Yepyeni 3’lü eşleştirme bulmacaları

Tintin’i kafa karıştıran gizemi çözmek için, bir seçkiyi yenmeniz gerekecek
her biri içinizdeki problem çözücüye meydan okuyacak el yapımı 3 bulmacayı eşleştirin. Yoldaki engel mi? Ulaşılamayacak bir parça mı? Bitiyor mu? En iyi stratejilerinizi ortaya koyun ve ilk denemede 3 yıldız kazanın! Ve ilk başta başaramazsanız, sorun yok! Bulmacayı şık bir şekilde yenmek için gerektiği kadar tekrar deneyin.

Dünyayı inşa edin ve kaynaklarınızı oluşturun.

Oyundaki birçok bulmacayı aşmak için neden bu kadar çabalıyorsunuz? Çünkü ne kadar iyi oynarsanız, o kadar çok forma toplarsınız. Sorduğunuz kitlerle ne yapacaksınız? Kitler, minyatürlerin sahnelerinin kilidini açmak için kullanılır, yani dünyayı böyle inşa edersiniz. Bunları ayrıca Double Plane gibi güçlendiriciler veya Eldiven gibi güçlendiriciler yapmak için de kullanabilirsiniz. En zor bulmacaları yenmek için ihtiyacınız olan avantajı sağlamak için güçlendiricileri kullanın. Artık büyüyen bir kit koleksiyonunuz olduğuna göre, dünyayı inşa edebilir ve 61. seviyeyi geçmek için ihtiyacınız olan gücü yaratabilirsiniz!

Tenten’in oynaması ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatabilirsiniz.

© 5 Gezegen Oyunları 2020 © Hergé / Moulinsart 2020

Güncelleme Bilgileri

This update includes new improvements and fixes. If you have feedback, let us know.
And stay tuned: new features and more levels are coming soon!

Video

Resimler

Bir cevap yazın