The Walking Dead No Man’s Land

3.12.0.265

The Walking Dead No Man's Land oyunu apk indir
the-walking-dead-no-mans-land.png indir
4.5/5 Puan: 778,308
Versiyon
3.12.0.265
Güncelleme Tarihi
10 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
55M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

The Walking Dead: No Man’s Land, AMC’nin popüler TV dizisi The Walking Dead’e dayanan, türü tanımlayan, taktiksel sıra tabanlı bir RPG’dir.

Yükselen ölülerden kurtulabilir misin? Bu kıyamet sonrası sıra tabanlı strateji RPG’sinde kaynakları, güçlü silahları ve zırhları toplamak için görevler oynayın ve üssünüzü savunun. Dünyadaki son gününüz gibi savaşın ve zombi kıyametinde hayatta kalın!

• YÜZLERCE saatlik içerik
En iyi zombi rol yapma oyununda Rick, Daryl, Glenn gibi Walking Dead Sezon 1’den kahramanlar olarak zombilere karşı savaşın! Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce görev. Hikaye modu görevleri, zorlu Mesafe görevleri, kamp kurma ve haftalık zorluklar!

• TOPLA VE YÜKSELT
The Walking Dead Season 1’den Carl, The Walking Dead Season 4’ten Vali gibi AMC’nin TWD’sinden karakterler toplayın. Ölüler ile savaşmak için en iyi hayatta kalanlarınızı eğitin ve yükseltin. Zombileri öldürmek ve kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için güçlü silahlar toplayarak heyecan verici sıra tabanlı taktik savaş ve pvp’yi geride bırakın.

• Çevrimiçi OYNAYIN ve EN İYİ stratejiyi oluşturun
Loncanız, sizi zombi kıyametinde korumanın ve bu strateji RPG’sinde ilerlemenin anahtarıdır. PVP’de en güçlü olmak için loncanı birleştir! Hayatta kalma becerileriniz, loncanızın gün ışığında öleceğine veya dünyadaki son güne kadar hayatta kalıp kalmayacağına karar verir. PVP’nin yanı sıra, eğer yalnız bir kurtsaysanız, bu strateji RPG oyununda sizin için bir hikaye modu var.

• TAKTİK DÖNÜŞ TABANLI savaşta zombilerle SAVAŞ
Taktik sıra tabanlı savaşta hayatta kalanlarınız ve kahramanlarınızla zombi ordularıyla savaşın. Özel saldırılarınızı güçlendirin ve farklı korkunç yerlerde savaşın. Taktik seçiminiz hayatta kalmak için önemlidir! PVP’de diğer hayatta kalanlara karşı becerilerinizi test edin!

• En İKONİK TWD konumlarında oynayın
Her hafta TWD sezonunun yeni bölümünde oynayın, zombilerle savaşın ve Hilltop’tan İskenderiye’ye üssünüzü inşa edin! Her yeni konum, taktiklerinizi raydan çıkarmak için özel zombilere sahiptir. Yeni bir taktiksel hareket yapılmazsa, gün ışığında ölürsünüz!

• Kampınızı kurun
Bu kıyamet sonrası zombi dünyasında hayatta kalmak için, üssünüzü inşa ederek silahları geliştirin, PVP baskınlarından sonra hayatta kalanlarınızı iyileştirin ve üssünüzdeki tüm hayatta kalanlara yiyecek sağlayın. Hayatta kalan üssünüzü PVP düşman baskınlarından ve saldıran zombilerden korumak için duvarlarınızı güçlendirin ve karakolunuzu yükseltin.

Yükselen ölülere dikkat edin! Bu taktik sıra tabanlı strateji rpg oyununda, seçiminiz, loncanızın hayatta kalıp kalmayacağına karar verir. Hareketinizi dünyadaki son günmüş gibi stratejikleştirin, yoksa zombiler tarafından alt edilin.

Güncelleme Bilgileri

Hell Frost Güncellemesindeki yenilikler?

Soğuk Çelik Kampanyası
• 14 Aralık'tan 3 Ocak'a kadar
• Öne çıkan ödüller olarak yepyeni silahlar:
2000 jeton için Morning Star ve 3000 jeton karşılığında Crescent Edge

3 Yeni Araç
• Patlayıcı El Bombası
• Flare
• Gore Yığını

Yeni dükkan: Karaborsa
• Öne çıkan kahramanlarla çeşitli eşya ve kaynakları takas edin

Mesafe
• Yeni "" Kabus Modu "" - en iyinin en iyisi için harika ödüller içeren nihai meydan okuma
• Ödül Artışı

Video

Resimler

Bir cevap yazın