THE GAME OF LIFE 2 – More choices, more freedom!

0.0.25

  • De pago
THE GAME OF LIFE 2 oyunu apk indir
the-game-of-life-2-more-choices-more-freedom.png
4.4/5 Puan: 6,398
Versiyon
0.0.25
Güncelleme Tarihi
02.07.2016
Android Sürümü
6.0 ve sonrası
Boyut
318M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

60 yıldır THE GAME OF LIFE masa oyunu bize büyürken nasıl kazanacağımızı gösterdi. Şimdi, THE GAME OF LIFE 2 dijital masa oyunu, güncel yaşam seçenekleri ve geleneksel karışım için yeni kavşak noktaları sunuyor! Video Blogger veya Mühendis mi olacaksınız? Arkadaşlarınız ve aileniz hangi yolları kullanacak? Mobil ve tablette öğrenmek için oynayın!

Çivinizi özelleştirin, eko arabanıza atlayın ve THE GAME OF LIFE 2 oyununda arkadaşlarınızla ve ailenizle yarışın. Binlerce yeni yaşama yolu varken ve artık başarıya giden tek yol para olmadığından, hangi hayatı seçeceksiniz? Bu mobil tahta oyununda, ister para ve şöhret, ister akademik başarı ve bir düzine kedi olsun, mutluluğunuzu bulacaksınız! 5 köpek ve bir havuz evi ile Pop Star olun ya da birden fazla doktoraya sahip, bir eş ve 3 çocuk olan bir Beyin Cerrahı olun. Sen seç!

Özellikleri
– HASBRO’NUN KLASİK TAHTA OYUNUNUN ÇAĞDAŞ BİR DEVAMI – THE GAME OF LIFE 2 orijinali dünden bugüne sürüyor
– TAM, REKLAMSIZ BİR OYUN – Gösterişli reklamlar, oyun içi para birimi veya kazanmak için ödeme limitleri konusunda endişelenmeyin! Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çocuklar ve yetişkinler için güvenli bir ortamda tüm oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
– İSTEĞE BAĞLI SEZON KARTI – Yeni ek temaların ve kıyafet seçimlerinin kilidini açmak için isteğe bağlı GAME OF LIFE 2 Season Pass ile “Fairytale Kingdom” da dahil olmak üzere ek panolar ara!
– TEK OYUNCU – ​​Zorlu yapay zekamızla mücadele ederken tek başına oynamak diye bir şey yoktur
– ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU – Dünyanın her yerinden hayranlarınızla bağlantı kurduğunuzda veya arkadaşlarınızı ve ailenizi özel bir oyuna davet ettiğinizde mesafe oyunu kesintiye uğratmaz
– GEÇ ve OYNAT – İnternet yok mu? Sorun değil! Çevrimdışı kablosuz bir deneyim için tek bir cihazı 4 oyuncuya kadar geçirmeniz yeterli

Nasıl oynanır

Karakterinizi SEÇİN ve ÖZELLEŞTİRİN!
Bir yaşam yolculuğu, ağzınızı açık bırakan bir kıyafet gerektirir! Pembenizi, mavinizi veya yepyeni mor çivilerinizi tamamen kendine özgü bir stille özelleştirin.

Başlangıçta BAŞLAYIN!
Tahtadaki gençlik hayatı korkutucu görünebilir, ancak hiçbir baskı yok! THE GAME OF LIFE 2 oyunu, büyük kararlar gerçekten başladığında ve seçimler gelmeye devam ettiğinde başlar!

YAŞAM YOLUNUZU seçin!
Hayatın senin elinde! Evlen, nitelikler kazan, şöhret kazan ve evcil hayvan sahiplen. THE GAME OF LIFE 2 dijital tahta oyununda yolun birçok virajı vardır ve kavşak noktaları artık ikinci şanslar verebilir – bu yüzden evlenmek veya o dereceyi kazanmak için asla çok geç değildir!

Para ve Mutluluk, İstediğiniz Şekilde EMİN!
Milyonlarca mı yoksa iyi zamanlarda mı var? THE GAME OF LIFE 2 oyunu paradan çok daha fazlasıdır. Mutluluk, zenginlik ve bilgi için nitelikler kazanın ve nihai puan başarılarınızı özetleyecektir!

Yeni öğelerin KİLİDİNİ AÇMAK için ÖDÜLLER kazanın!
Oyunu oynayarak ve ödüller kazanarak yeni karakterlerin, kıyafetlerin ve araçların kilidini açın! 60 mutluluk puanı toplayın, 100 alanda seyahat edin, 5000 $ toplayın; her başarı bir bulmaca parçasının kilidini açar. 6 yapboz parçası topladığınızda bir bonus öğenin kilidini açabilirsiniz ve her dünyada kilidini açabileceğiniz sekiz tane vardır!

THE GAME OF LIFE 2 Season Pass ile muhteşem dünyaları KEŞFEDİN!
Çevre dostu yeşil şehir manzaralarında başarıyı yakalamayı bitirdiğinizde, Season Pass’in bir parçası olarak keşfedilecek daha fazla dünya var! “Peri Masalı Krallığı” nda büyülü bir maceraya atılın, Perili Tepelerde Canavar Çobanı olun veya Donmuş Topraklar’ın büyüsünü keşfedin! THE GAME OF LIFE 2 Season Pass, 3 ek dünya içerir …

… yakında ek dünyalarla birlikte!

Güncelleme Bilgileri

Frozen Lands'de bir macera için arkadaşlarınıza ve ailenize katılın! Bir yolculuğa çıkın ve kışlık bir dünyanın gizemlerini keşfedin. Kızağınıza atlayın ve bir Arktik Bilim İnsanı olarak kalifiye olun ya da profesyonel bir Kızak Binicisi olarak yamaçlara çıkın! Kayak merkezi, buz köyü ve büyülü ormanda, gizemli donmuş Kuzey'e kadar yolculuk edin! Penguin Bank'ı dolambaçlı yoldan geçin ve büyük bir Buz Kalesi'ne çekilin! Seçenekler sizindir ve pırıl pırıl karlı bir manzara sizi bekliyor!

Video

Resimler

Bir cevap yazın