Terörist Atış Oyunları – Silah savaşı

1.12

Terörist Atış Oyunları oyunu apk indir
terorist-atis-oyunlari-silah-savasi.png
4.1/5 Puan: 6,724
Versiyon
1.12
Güncelleme Tarihi
9 Ekim 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
72M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Sniper Terrorist Shooting Game Gun Games’e hoş geldiniz. Top Gun Shooter 2020 cep telefonlarında Karşı Terörist Atışına hazır mısınız? Komando Misyonu Oyununuzu fps atış aksiyonunu, birinci şahıs nişancı ile en iyi ücretsiz fps atıcı oyunu 2020.Ordu komando dünyasında, Komando atış oyununun en iyi mermisi olmak için çevrimdışı oyunlar dünyasında başlatın. Top Gun’daki teröristlerden rehineleri kurtarmak için Sniper Gun Shooter Game karşı atış ekibiyle tüm bilinmeyen kooperatiflerin teröristlerin atıcılarını ortadan kaldıracağınız modern istisnai Counter Strike Shooter grevinde sizi meşgul etmek için Gerçek Anti Terörist Atış Silahı Vuruşu Savaşını arayın. Oyunlar.

En İyi Silah Oyunları ile Gerçek Anti Terörist Atış Silahı Vuruşu Savaşının Keyfini Çıkarın modern aksiyon dolu Komando Misyon oyunu, en iyi fps atış oyunları ve savaş komandoları karşı terörist atıcı savaş alanı oyun modu ile oyna: silah saldırısı görevi. Şimdi Counter Strike Shooter Fps Atış oyunları, size fps aksiyon oyunlarının gerçek silah atışlarını sunan yeni karşı kritik görevli ücretsiz atış oyunları oyuncularına gerçek silah vuruşu atış oyunu deneyimi sunuyor. modern grev oyunlarının özel kuvvetler eylemini gerçekleştirmek için karşı operasyon dünyasına girmek için kapak ateşi 3d hayatta kalma ekibi özel operasyonları ve Komando Atış Oyunu oyna.

Commando Mission Game’in uzman bir fps atıcısı olma yolunda ilerlemek için en iyi Counter Strike Shooter rolünü oynayın. Gerçek Anti Terörist Atış Silahı Yeni aksiyon dolu macera olan Ateş Savaşı. Geleneksel silah atışı türlerinin kritik polis grevinden daha fazla tepki vererek pratik bir karşı terörist atıcı olarak hareket etmelisiniz. Kendini avcı katili ortaya çıkararak askeri saldırı silahı savaşını gerçekleştirmek için gerçek güce sahip güçlü askeri komando.

Gerçek Anti Terörist Silah Oyunları Çekim Özellikleri.
-Gerçekçi 3D grafikler
-Yeni atış grev oyunu playd
-Ücretsiz silah oyunlarının yeni atış özellikleri
-Gerçek komando atış görevleri
Silah oyunları çekim ajan ajan misyonu
-Fps çekiminde pratik öldürme macerası
-Çok dilli

Bu çok dilli FPS çekimini indirin ve komando oyunlarının gerçek rolünü oynayın ve anti terörist oyun aracılığıyla birinci şahıs çekiminin derinliğine gidin. Komando hayatta kalma oyunlarının atılgan ve profesyonel bir yarışmacısı olduğunuzu kanıtlayın.

Güncelleme Bilgileri

1. Daha fazla Kritik görev eklendi
2. Guns atış efektlerini iyileştirin
3. Grafikleri Geliştirin
4. Aksiyon kamerasını geliştirin
5. Son düşman mermi eylemi
6. Heyecan verici görevlere sahip yeni ortam
7. Takım Savaşlarında başkalarına karşı savaşın
8. Performans iyileştirmeleri
9. Küçük hata düzeltmeleri
10. Her türlü modern silah ve savaş ekipmanı eklendi
11. Kontrol ve heyecan verici seslerde iyileştirmeler eklendi
12. Farklı düşman modelleri eklendi

Video

Resimler

Bir cevap yazın