Teamfight Tactics: League of Legends Strategy Game

11.2.3538505

Teamfight Tactics oyunu apk indir
teamfight-tactics-league-of-legends-strategy-game.png indir
4.3/5 Puan: 226,337
Versiyon
11.2.3538505
Güncelleme Tarihi
20 Ocak 2021
Android Sürümü
7.0 ve sonrası
Boyut
65M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

League of Legends’ın arkasındaki stüdyodan PvP strateji otomatik savaşçısı olan Teamfight Tactics’te favori şampiyonlarınızdan bir ordu oluşturun.

En iyi taktikçi olmak için raund tabanlı bir savaşta, dönen League of Legends şampiyonları havuzundan taslak oluşturun, konuşlandırın ve yükseltin. Daredevils ile koşun veya Divines ile yükselin – strateji tamamen size kalmış.

PARTİ BAŞLATIN
League of Legends evreninden yeni şampiyonların yer aldığı en son güncelleme Festival of Beasts ile yeni yıla girin. Özel Ay Yeni Yılı temalı Küçük Efsaneler, etkileşimli arenalar, ifadeler ve daha fazlasıyla şık bir şekilde kutlayın.

SAVAŞ ET
Onurunuz için savaşmaya hazır birinci sınıf bir ekip oluşturarak rakiplerinizi alt edin ve onlardan daha uzun süre dayanın… ve düşmanlarınıza vurun. Rastgele seçmeler ve oyun içi etkinlikler, iki maçın tamamen aynı şekilde oynanmadığı anlamına gelir.

AL VE GİT
Çapraz platform desteği, PC, Mac ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz (ve rekabeti alt üst edebileceğiniz) anlamına gelir.

RANKLARI YÜKSELT
Tam rekabetçi destek ve eşleştirme. Demirden Challenger’a, her oyunda son durumunuza göre merdiveni tırmanın. Her setin sonunda Dereceli ödüller için bu öğütmeye devam edin.

EM STİL
Festival arenaları, patlamalar ve Küçük Efsaneler ile her maçı kendi haline getirin. Yalnızca oyun oynayarak veya TFT mağazasından satın alarak yeni görünümler toplayın.

OYNADIKÇA KAZANIN
Yeni Fates II Pass ile ücretsiz Little Legends, arenalar, ifadeler ve patlamaların kilidini açın veya daha fazla ödül için Pass + ‘a yükseltin. Artık en sevdiğiniz Küçük Efsaneleri, mağazada ve Pass + ‘da bulunan Yıldız Parçalarını kullanarak yükseltebilirsiniz.

Galaksi beyninizi gösterin ve zirvede yerinizi alın. Teamfight Tactics’i bugün indirin ve oynayın!

Destek: [email protected]
Gizlilik Politikası: http://leagueoflegends.com/legal/privacy
Kullanım Koşulları: https://na.leagueoflegends.com/en/legal/termsofuse

Video

Resimler

Bir cevap yazın