State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse

1.9.120

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse oyunu apk indir
state-of-survival-survive-the-zombie-apocalypse.png
4.4/5 Puan: 1,599,658
Versiyon
1.9.120
Güncelleme Tarihi
9 Şubat 2021
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
141M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

“Zombi kıyametinin başlamasının üzerinden altı ay geçti. Virüs şehre bulaştı. Altı aylık terör, korku, hayatta kalma ve zombilere karşı savaş. Sen bir hayatta kaldın ve arkadaşların canavarlara karşı cesur bir savaş içindeler. Bir şehir inşa et Sürekli zombi dalgalarında hayatta kalan State of Survival’a hoş geldiniz. Strateji hayatta kalma oyununa hazır olun!

Zombi enfeksiyonu tüm uygarlığı beraberinde alarak ülke çapında yayıldı. Hayatta kalan ordu ve hükümet yer altına indiğinden, şimdi hayatta kalma zamanı. Dünya artık enfekte olanlara ait. Zombiler ve canavarlardan kurtulma stratejisi olan bir şehir inşa etmenin zamanı geldi. Veba daha hızlı yayılıyor ve insanların bir kahramana ihtiyacı var! Tek amaç hayatta kalmak olduğu için bir hayatta kalana ihtiyaçları var!
Bu macerada arkadaş edinebilir veya diğer hayatta kalanlara karşı savaşabilirsiniz. Fps modunda keskin nişancı silahınızla zombileri vurun. Ölüm geliyor ve savaş alanı sadece kahramanlar içindir, bu yüzden bir ordu kurun!
Bu korkunç savaşta hayatta kalmak için elinizden geleni yapın. Savaşı kazanmak kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde ve ellerinizde zombi ordusuna karşı bir savaşınız var! Kaynaklar kıt ve toplumun cesetinden elinizden geleni kurtarmalısınız. Bu MMORPG’de hayatta kalmak için yeni bir şehir, takım ve strateji oluşturun. Bir zombi avcısı olun! Hayatta kalma zamanı.

Dışarıda yeni bir dünya var. Yeni bir atış hayatta kalma çok oyunculu! Bir strateji oluşturun ve kendi hikayenizi yaratın. Bu strateji hayatta kalma oyununda bir bomba yerleştirebilir veya zombileri vurabilirsiniz! Bu yıkıcı zamanda hayatta kalmak için altın, madeni para ve gereken her şeyi toplayın. Ateş etmek her zaman bir seçenek değildir, bir PVP ordusu kurmalısınız! Zombileri hedef alın, korkuya son verin ve savaşta hayatta kalın! Bu oyun diğer savaş oyunlarından tamamen farklı.

Yeniden oluştur
Ordunun yokluğunda, hayatta kalanlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası zombi dünyanız için temel oluşturmak için yerleşiminizi inşa edin. Taktiklerinizin gerçekleşme zamanı! Yürüyen ölülerin bu virüsüne karşı savaşın! Savaş zamanı ve istilaya karşı savaşmalısın! Yapabiliyorsanız hayatta kalın!

Kurtarmak
Bu hayatta kalma oyununda, sayılarınızı ve enfekte olan her zombi ile savaşma gücünüzü artırmak için hayatta kalanları savaştan kurtaracaksınız. Veba savaşının kahramanları olacaklarından özel yeteneklere sahip olanları bulun! Atış zamanı!

Araştırma
Zombi ordusu hastalığı hızla değişiyor. Bir hayatta kalan olarak, onu anlamak için elinizden geleni yapmalı ve stratejinizi zombilerin istilasından önce inşa etmelisiniz. Enfeksiyonu kim kontrol edebilirse, dünyayı da kontrol eder! Orada bir savaş var ve her şey hayatta kalmakla ilgili! Kıyameti durdurun!

Sosyalleştirmek
Sayılarda güç vardır. Bu strateji hayatta kalma oyununda, enfekte vahşi doğanın dehşetinden kurtulmak için müttefikler kurun ve stratejik ortaklıklar kurun. Savaşta sizden faydalanmaya çalışan ve zombilere ve kıyamete karşı savaşa hazır olan herkesi ezmek için ordulara katılın. Hayatta kalmanız tehlikede!

Kural Kitabını Parçalayın
İnsanlık 2.0. İnsanlığın nasıl hayatta kalmasını ve işgalci orduyu nasıl yenmesini istediğinize dair kuralları yeniden yazın. Bu, zombi atıcı oyununa karşı bir hayatta kalma stratejisidir ve sizi kurtaracak bir askeri yoktur. Diğer askeri savaş oyunlarından tamamen farklı.

Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/TheSoSGame
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVSyGzN8MqTfZ9W3pHC5Htg “

Güncelleme Bilgileri

Ay Takvimi Yeni Yılı Etkinlikleri:
Pyromaniac: Etkinlik sırasında, İttifak Zamanlayıcı Yardımı, Bağışlar ve Enfekte İblisleri toplayarak Havai Fişek elde edebilirsiniz. Pyromaniac'ı bulun ve müttefiklerinizle birlikte yenerek bol miktarda ödül kazanın!
Ay Yeni Yılınız Kutlu Olsun: Etkinlik sırasında, Enfekte Olanları Yok Etme, Enfekte Kampları Temizleme, Toplama vb. Görevler yoluyla Şanslı Paketler elde edebilir, ayrıca elde ettiğiniz Şanslı Paketleri diğer oyunculara da verebilirsiniz.
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli

Resimler

Bir cevap yazın