Spotify: Listen to new music and play podcasts

Cihaza göre değişir

Spotify Apk İndir
spotify-listen-to-new-music-and-play-podcasts.png
4.5/5 Puan: 20,833,892
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
26 Kasım 2020
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Spotify ile müzik dinleyebilir ve milyonlarca şarkıyı ve podcast’i ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri ve podcast’leri yayınlayın ve dünyanın her yerinden müzikleri – veya bir sonraki favori şarkınızı – bulun.

• Yeni müzikleri, albümleri ve podcast’leri keşfedin
• En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı veya podcast’i arayın
• Size özel hazırlanmış müzik çalma listelerinin ve benzersiz bir günlük karışımın keyfini çıkarın
• Kendi oynatma listelerinizi oluşturun ve paylaşın
• Farklı türlerden, yerlerden ve onlarca yıllık en popüler şarkıları keşfedin
• Herhangi bir ruh hali ve aktivite için müzik bulun
• Mobil, tablet, masaüstü, PlayStation, Chromecast, TV ve hoparlörlerinizde müzik ve daha fazlasını dinleyin

Spotify ile mobil cihazınızda ve tabletinizde ücretsiz podcast ve müzik çalın. Albümleri, çalma listelerini veya yalnızca bir şarkıyı indirin ve nerede olursanız olun çevrimdışı müzik dinleyin.

Spotify ile sevdiğiniz ücretsiz müzik dünyasına, derlenmiş çalma listelerine, sanatçılara ve podcast’lere erişebilirsiniz. Yeni müzikleri, podcast’leri, en popüler şarkıları keşfedin veya en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin. Ruh halinize uygun en son şarkılarla kendi müzik çalma listelerinizi oluşturun.

Spotify, başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel olarak seçilmiş çalma listeleri ve binlerce podcast ile müzik akışını kolaylaştırır. En sevdiğiniz sanatçıların müziklerini bulun ve yeni müzikleri ücretsiz dinleyin.

• Ücretsiz müzik ve podcast’ler kolaylaştı – Karışık modda bir çalma listesini, albümü veya herhangi bir türden en popüler şarkıları dinleyin.

Tabletinizde ücretsiz olarak müzik ve podcast dinleyin
• Herhangi bir şarkıyı, sanatçıyı, podcast’i, albümü veya çalma listesini çalın ve zevkinize uygun günlük bir karışımla kişiselleştirilmiş bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

Spotify Premium özellikleri
• Bir albümü, çalma listesini veya podcast’i reklam araları olmadan dinleyin. Spotify ile herhangi bir sanatçının müziğini istediğiniz zaman herhangi bir cihazda (mobil, tablet veya bilgisayarınız) çalabilirsiniz.
• Nerede olursanız olun çevrimdışı müzik dinlemek için indirin.
• Geri dönün ve en iyi şarkılarınızı dinleyin.
• Kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’lerde inanılmaz ses kalitesinin keyfini çıkarın.
• Ruh halinize uygun yeni müzikleri veya seçilmiş çalma listelerini keşfedin. Spotify ile başka hiçbir şeye benzemeyen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi yaşayacaksınız.
• Taahhüt yok – istediğiniz zaman iptal edin.

Yeni müzikler keşfetmek ister misiniz?
Bugün seveceğiniz müziği bulun! Seçilmiş müzik listelerimizi, en popüler şarkıları ve albümleri keşfedin veya günlük karışımınızla kişiselleştirilmiş müzik önerileri alın.

Spotify’ı seviyor musunuz?
Facebook’ta bizi beğenin: http://www.facebook.com/spotify
Bizi Twitter’da takip edin: http://twitter.com/spotify

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen’ın Ses Ölçümü gibi pazar araştırmasına katkıda bulunmanıza olanak tanıyan Nielsen’ın kitle ölçüm yazılımına sahiptir. Katılmak istemiyorsanız, uygulama ayarlarından vazgeçebilirsiniz. Dijital kitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlarla ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen daha fazla bilgi için http://www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret edin.

Güncelleme Bilgileri

Spotify'da her zaman değişiklikler ve iyileştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için Güncellemelerinizi açık tutmanız yeterlidir.

Resimler

Bir cevap yazın