Sonic Dash apk oyunu indir

4.14.0

Sonic Dash apk oyunu indir
sonic-dash-endless-running-racing-game.png
4.6/5 Puan: 5,139,126
Versiyon
4.14.0
Güncelleme Tarihi
27 Ekim 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
104M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

İlk eğlenceli sonsuz koşucu oyununda, koşarken, atlarken, zıplarken ve üç boyutlu ortamlarda dönerken Sonic the Hedgehog olarak oynayın. Bu ücretsiz, hızlı ve çılgın sonsuz koşu oyununda zorlu engelleri geçerken üstünden ve altından kaydırın!

3 2 1… SONIC…
İlk sonsuz koşu oyununda Sonic the Hedgehog yıldızlarıyla hızlı koşmalı! Bu hızlı ve havalı kirpi ile ne kadar ileri gidebilirsiniz?

… DASH!
Sonic’in inanılmaz hızda koşmanıza ve yolunuzdaki her şeyi yok etmenize izin veren inanılmaz hızlı hareketini serbest bırakın! Bu en iyi ücretsiz sonsuz koşu oyununda yarış ve destansı parkurlarda koş.

MUHTEŞEM KOŞU YETENEKLERİ
Tehlikeleri atlatmak, engelleri aşmak ve döngüsel döngülerin etrafında hızlanmak için Sonic’in müthiş güçlerini kullanın. Ayrıca Sonic’in yıkıcı homing saldırısını kullanarak aşağılık düşmanları alt edin!

MUHTEŞEM YARIŞ GRAFİKLERİ
Sonic’in güzel ayrıntılara sahip dünyası, bu eğlenceli sonsuz koşucu oyununda en iyi şekilde telefonunuzda ve tabletinizde görünüyor! Bu gerçekten harika ortamda yarışarak saatler geçirin.

ÇOKLU KARAKTERLER
Tails, Shadow ve Knuckles dahil Sonic’in arkadaşlarından biri olarak koşmayı seçin. En sevdiğiniz koşucuyu seçin ve bu harika sonsuz koşucu oyununda yolunuzu patlatın.

EPIC BOSS SAVAŞLARI
Sonic’in en büyük iki rakibi, aşağılık Dr. Eggman ve Sonic Lost World’den yıkıcı ölümcül Zazz’a karşı koşun ve yarışın! Bu kötüleri çok geç olmadan yok etmek için Sonic’in tüm çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN
Daha fazla koşmanıza yardımcı olacak en iyi çalışan güçlendiricilerin kilidini açın, kazanın veya satın alın. Baş başlangıçlar, kalkanlar, halka mıknatıslar ve benzersiz yarış puanı güçlendiricileri dahil!

KOŞMAYA DEVAM ET
Ne kadar çok koşarsan ve yarışırsan o kadar çok ödül kazan! Benzersiz görevleri tamamlayarak puan çarpanınızı yükseltin veya Günlük Görevleri tamamlayarak ve Günlük Döndürme oynayarak Kızıl Yıldız Yüzükleri ve ek karakterler gibi harika ödüller kazanın.

Sonic Dash’i bugün ücretsiz indirin ve Sonic’in harika dünyasında koşun! En iyi koşucuları toplayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün! 3… 2… 1’de en iyi ücretsiz sonsuz koşucu oyununu oynamaya hazır olun .. KOŞ!

– – – –
Gizlilik Politikası: http://www.sega.com/mprivacy/
Kullanım Koşulları: http://www.sega.com/Mobile_EULA

Oyun uygulamaları reklam desteklidir ve ilerlemek için uygulama içi satın alma gerekmez; Uygulama içi satın alma ile mevcut reklamsız oyun seçeneği.

13 yaşın altında olduğu bilinen kullanıcılar dışında, bu oyun “İlgi Alanına Dayalı Reklamlar” içerebilir (daha fazla bilgi için lütfen http://www.sega.com/mprivacy#3IBADiscolure bakın) ve “Kesin Konum Verileri” toplayabilir ( daha fazla bilgi için lütfen http://www.sega.com/mprivacy#5LocationDataDisclosure’a bakın).

© SEGA. Her hakkı saklıdır. SEGA, SEGA logosu, SONIC THE HEDGEHOG ve SONIC DASH, SEGA Holdings Co., Ltd. veya iştiraklerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Güncelleme Bilgileri

Artık koşarken ilerlemenizi takip edebilmeniz için çalıştırmalara Görev Kartları ekledik!
Gösterge Paneli'ne o çok önemli Yüzükler ve Etkinlik Jetonları için yepyeni bir görünüm kazandırdık!
Eski bir efsanenin dönüşüne dikkat edin!

Video

Resimler

Bir cevap yazın