Solitaire – Klondike Solitaire Free Card Games

1.15.0.20200927

Solitaire - Klondike Solitaire Free Card Games oyunu apk indir
solitaire-klondike-solitaire-free-card-games.png indir
4.7/5 Puan: 14,111
Versiyon
1.15.0.20200927
Güncelleme Tarihi
27 Eylül 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
36M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Solitaire (Klondike Solitaire veya Patience olarak da bilinir) – dünyanın en popüler tek oyunculu kart oyunları. Fantasy Word Games’in en iyi klasik Solitaire oyununu deneyin ve solitaire kart oyunlarının keyfini çıkarın!

Güzel Tasarımlar:
Harika bir yalnızlık deneyimi için çeşitli güzel temaları, basit animasyonları ve uygun ses efektlerini özenle tasarladık. Klasik solitaire oyunlarının hayranıysanız, bu canlı ve net solitaire oyununa bayılacaksınız!

Bağımlılık Yapan ve Zorlayıcı:
Diğer solitaire oyun uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, Kazanma anlaşmalarına 6 zorluk ekledik (çözüm sağlanır): Kolay, Orta, Zor, Uzman, Usta ve Büyük Usta. Oynanışa başlamak çok basit ama Büyük Usta olmak zordur. Yeni zorluklara meydan okumak için bize giderek daha fazla oyuncu katılıyor.

[OYUN SEÇMELERİ]
♠ Rastgele fırsatlar veya Kazanan fırsatlar
♠ Fırsat Kazanmanın 6 Zorluğu
♠ 7 Çeşit Kart Yüzü
♠ 14 Çeşit Masa Arka Planı
♠ 29 Çeşit Kart Arka Planı
♠ Standart ve Las Vegas tarzı, Kümülatif Vegas’ı içerir
♠ En iyi 10 kayıt ve diğer istatistikler

[ÖZELLİKLERİ]
♠ 1 veya 3 kart seçeneği çizin
♠ Portre veya manzara oyun modu
♠ Kartları taşımak için tek dokunma veya sürükleme
♠ Sınırsız ipuçları
♠ Sınırsız Geri Al
♠ Sol el modu seçeneği
♠ Özel Puanlama animasyonu
♠ Oyunu çözmek için Otomatik Tamamlama seçeneği
♠ En iyi çevrimdışı oyunları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde wifi olmadan oynayın

[Klondike Solitaire Nasıl Oynanır]
Açılış masası kundak, çöp yığını, 4 temel kazığı ve 7 tablo sütunundan oluşmaktadır.

Klondike Solitaire oyunları, standart 52 kartlık, jokersiz oyun kartları kullanır. Kart oyununun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve onları temel yığınlarına taşımaktır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara doğru yukarı doğru inşa edilmiştir.

Tablo sütunları, değişen renklerde (kırmızı, siyah) aşağı doğru (Papazlardan Aslara, azalan sırada) oluşturulmuştur. Herhangi bir boş sütun sadece bir Papazla veya üstünde bir Papaz bulunan bir deste kartla doldurulabilir. Kısmi veya tam yığınlar, alternatif renkler ve azalan sırayla oluşturulmuşlarsa bir sütundan diğerine taşınabilir. İhtiyacınız olan kartları bulmak için tablodaki kapalı kartları açın.

1 veya 3 kartı atığa taşımak için stoka dokunun. Üst kartı atık yığınından temel yığınları veya tablo sütunlarındaki herhangi bir yasal konuma taşıyabilirsiniz. Stok biterse, tekrar işlem yapmak için ana hattına dokunun.

Geçmişte ücretsiz solitaire oyunlarının bize getirdiği eğlenceyi sık sık özlüyoruz! İşte kart eğlencesinin yeniden tadını çıkarma şansı! En iyi klasik solitaire kart oyununu aileniz ve arkadaşlarınızla ücretsiz paylaşmayı unutmayın! Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte biraz zaman geçirmenin yanı sıra beyninizi eğitin!

Wifi olmadan harika kart oyunları bağımlılık yaratan bulmaca oyunlarıdır, şimdi bu solitaire oyunlarını indirelim ve inanılmaz solitaire ÜCRETSİZ oynayalım!

Herhangi bir geri bildiriminiz, öneriniz veya sorununuz varsa, lütfen [email protected] adresinden veya uygulamanın içinden bize ulaşın. Geri bildiriminiz bizim için önemlidir ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Resimler

Bir cevap yazın