Soccer Star 2020 Football Cards: The soccer game

0.19.0

Soccer Star 2020 Football Cards: The soccer game oyunu apk indir
soccer-star-2020-football-cards-the-soccer-game.png
4.4/5 Puan: 72,465
Versiyon
0.19.0
Güncelleme Tarihi
16 Kasım 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
54M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Yeni futbol oyunumuz Soccer Star 2020 Football Cards ile dünyanın en iyi Amerikan futbolcusu olun!

Dünya futbolu veya kadın futbolu tarihindeki en iyi Amerikan futbolcusu olabileceğiniz en iyi ücretsiz futbol oyununu yarattık.

Tüm bunlar için, sizi ne yaptığınızı gösterebileceğiniz ve kazanarak bir Soccer Star golcüsü olup olamayacağınızı görebileceğiniz harika amerikan futbol maçlarıyla güçlü duygularla dolu bir futbol sezonu olan 2020 futbol sezonuna hoş geldiniz. amerikan futbol liginin tüm futbol maçları

Soccer Star 2020 Football Cards gibi amerikan futbol liginin şampiyonu olmak veya bize açık kupa gibi birkaç futbolcu oyunu var, ayrıca yaşam tarzı bölümünde sayısız ev, araba veya farklı kıyafet satın alabilir ve gerçek bir futbolcu gibi hissedebilirsiniz teşekkürler 2020 yılının en iyi ücretsiz futbol oyunlarına bugün

Soccer Star 2020 Futbol Kartları ile Ulusal bağımsız futbol birliği veya USL League One gibi en düşük amatör futbol liglerinde, profesyonel bir futbol efsanesi olmanın büyük hayallerini kurarak oynamaya başlayacak ve futbol dünyasının en iyi Amerikan futbolcusu olacaksınız ve yavaş yavaş profesyonel bir futbol efsanesi olana kadar futbol seviyelerine tırmanacaksınız amerikan futbol ligi için savaşmaya başlayabilirsiniz ve amerika birleşik devletleri erkek milli futbol takımı sizi dünya futbol turnuvası veya amerikan futbol ligi gibi futbol şampiyonaları oynamaya çağıracak, biz Kupayı açın ve dolu dolu olduğunuzda, dünyanın en iyi futbol takımları sizi imzalamak isteyecek ve hayalinizdeki takımla dünyanın en iyi futbolcusu olarak takımınızın yıldızı olabilir ve Avrupa futbol takımları turnuvasını kazanabilirsiniz.

Bugün amerikan futbolu oyunları oynamanın tutkunuz olduğunu biliyoruz ve futbolun dünyanın en iyi futbolcusu olarak hayatınızın çok önemli bir bölümünü oynadığını biliyoruz. Aynı zamanda tutkumuz, saatlerce futbol oynayabileceğiniz en iyi futbol oyununu yaratmak ve böylece çok gerçekçi bir ücretsiz futbol oyunu oynadığınızı hissedebilmektir.

Başka birçok ücretsiz futbol oyunu olabilir, ancak hiçbiri Amerikan futbolu oyunumuz gibi gerçekçi grafik kalitesine sahip değildir, burada futbol oyununu ve sonunda oynadığınız futbol şampiyonasını kazanma şansınızı artırmak için futbol kartlarını da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz amerikan futbolu oyunumuzda birçok farklı futbol kartımız var, örneğin oyun destenizde toplayabileceğiniz bazı futbol kartları:

ÖZEL futbol kartları, örneğin:
Fiziksel hazırlayıcılar
Krampon
Futbol Menajeri

EPIC futbol kartları gibi:
Savunma taktikleri
Saldırı taktikleri

Her futbol maçında futbolcu duvar kağıtlarınızda kahramanınızın yeteneklerini geliştirebileceğiniz birçok ortak futbol kartı ve futbol kartlarını birleştirerek inanılmaz beceri geliştirmeleri elde edebilirsiniz.

Amerikalı bir futbolcu veya futbolcu olarak bu beceri iyileştirmeleriyle, birinci veya ikinci bölümde oynayan ve böylece dünyanın en iyi futbol liglerinin büyük Amerikan futbolcularına karşı oynayan futbolcuların futbol oyunlarını oynama olanağına sahip olacaksınız. diğer amerikan futbolu oyunları da futbol maçları oynayabilirsiniz, ancak ücretsiz futbol oyunumuzla Avrupa futbol müsabakalarında ve hatta Amerika Birleşik Devletleri erkek milli futbol takımı veya tercih ettiğiniz futbol takımı ile dünya futbol turnuvasında oynama imkanına sahipsiniz.

Soccer Star 2020 Futbol Kartlarını indirme konusunda hala şüpheleriniz varsa, size gerçek bir futbol oynadığınızı hissettirmek için uzmanlaşmış mobil futbol oyunları destanı olan ünlü ücretsiz futbol oyunları SOCCER STAR destanının yaratıcıları olduğumuzu söyleyeceğiz. oyun, bir amerikan futbol efsanesi ve en iyi amerikan futbolcusu olma

Homepage


https://www.facebook.com/SoccerStarManager/
https://www.youtube.com/user/redvelgames/

Güncelleme Bilgileri

Stadyumlar hazır! Sahadaki ışıkları yaktık, çimleri kestik, bankları temizledik. Yeni güncelleme için her şey hazır:

Sezon ödülleri panelindeki lig isimlerinin hatası düzeltildi
Formada aynı numaraya sahip birkaç oyuncu hatası düzeltildi
Ses hataları düzeltildi
Bakım

Video

Resimler

Bir cevap yazın