Snowboarding The Fourth Phase

1.3

Snowboarding The Fourth Phase oyunu apk indir
snowboarding-the-fourth-phase.png indir
4.1/5 Puan: 48,125
Versiyon
1.3
Güncelleme Tarihi
20 Mart 2019
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
30M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

“Dördüncü Aşama Snowboarding” e hoş geldiniz. En iyisi olma yolculuğunuzda efsanevi profesyonel snowboardcuların saygısını kazanmak için dağları parçalayın.

Snowboarding The Fourth Phase, tıpkı The Art of Flight’ın aksiyon sporu filmleri için yaptığı gibi, mobilde de snowboard türünü yeniden tanımlıyor. Bu, numaralarda ezilirken, en büyük teçhizatı toplarken ve Dördüncü Aşama ekibinin bir üyesi olurken rüyayı yaşama şansınız.

Efsanelerle parçalamak ve ömür boyu süren snowboard macerasında destansı arazilerde yolculuk etmek için şimdi indirin.

KURULLARIN SAVAŞI
En sevdiğiniz yamaçlarda en yüksek puanı almak için diğer oyuncularla yarışın. En yüksek puan eve büyük ödüller ve tepenin kralı olmanın şerefine götürür. Arkadaşlarınıza ve dünyanın geri kalanına karşı yüksek puanlarınızın nasıl biriktiğini görün.

DAĞLARI PARÇALAYIN
Bir profesyonel gibi sürün! Dokunmatik ekranlar için tasarlanmış sezgisel kontroller aracılığıyla favori numaralarınızı yeniden oluşturun. Arazide numaralarınızı bastırın ve çılgın dağ eteklerinde epik hatları keşfedin!

MÜKEMMEL BASECAMP OLUŞTURUN
En yeni dronları, kar motosikletlerini, kar kedilerini ve hatta helikopterleri toplayın ve yükseltin. Dünya snowboard sinematik hakimiyeti için temel kampınızı oluşturun.

TOZ AÇLIĞI İÇİN DESTANSI ARAZİ
Dünyaca ünlü Britanya Kolombiyası dağlarından başlayarak, belinize düşecek ve günlük görevlerde yolunuzu açacaksınız. Yeteneğinizi kanıtladıktan sonra hastalıklı hatlara binmek ve gelecek filmde yerinizi korumak için Jackson Hole’a ve ardından Alaska’ya geçersiniz.

HASTA DONANIMINI TOPLA
Ekipman dolu drone paketlerini almak için her gün giriş yapın. Özel paketler ve nadir donanımlar kazanmak için çevrimiçi yarışmalarda ve zorluklarda yarışın.

İYİ GÖRÜN, SERT SÜRÜŞ
Sürücünüzü yeni kıyafetler ve tahtalarla kişiselleştirin. Snowboarding’de: Dördüncü Aşama, her hareketiniz oynatma için kaydedilebilir ve dünyayla paylaşılabilir.

DÖRDÜNCÜ AŞAMANIN BİR PARÇASI OLUN
Snowboard efsanelerinin dikkatini çekerken, mürettebata ayak uydurmak için vites yükseltmeniz gerekecek. Ekibi etkilemek ve kamera önünde yerinizi kazanmak için sürmeye devam edin!

Bu uygulamayı indirerek Hüküm ve Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Politikamızı kabul ederek, kişisel bilgilerinizin Politikamızda belirtilen şekilde işlenmesine ve aktarılmasına izin vermiş olursunuz:
Koşullar: https://policies.redbull.com/r/Apps_and_Games/terms/en
Gizlilik Politikası https://policies.redbull.com/r/Apps_and_Games/privacy/en

Aylık abonelik fiyatı 9,49 ABD dolarıdır ve 30 gün sürer. Satın aldıktan sonra oyuncular oyunda özel ayrıcalıklara sahip olacaklar.

Lütfen aklınızda bulundurun:

● Satın alma onayı ile ödeme iTunes Hesabınızdan tahsil edilecektir

● Otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir

● Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacak ve yenileme maliyetinin belirlenmesi

● Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra Hesap Ayarlarınıza gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir

ÖNEMLİ
Minimum gereksinim: 1GB Ram
Minimum Android İşletim Sistemi: 4.1 veya daha yeni
Minimum ekran çözünürlüğü: 800×480

Önerilen:
2013 veya daha yeni üretilen Android cihaz

Güncelleme Bilgileri

YENİ İÇERİK
VIP Aboneliği:
- Elit Puan Artırıcı
- Sınırsız Yarışma Biletleri
- Günlük Altın: Günlük +100 Altın
- Teçhizat ve Araç Hediyesi

İYİLEŞTİRMELER
Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Bizimle gezdiğiniz için teşekkürler!

Video

Resimler

Bir cevap yazın