Snowboard Party

1.4.4.RC

Snowboard Party oyunu apk indir
snowboard-party.png indir
4.2/5 Puan: 170,834
Versiyon
1.4.4.RC
Güncelleme Tarihi
29 Ağustos 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
44M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Snowboard Partisi, snowboard heyecanını mobil cihazınıza getiriyor! Yokuş aşağı yokuşlarda aşırı hızda binmeye hazır olun ve tamamen benzersiz 21 adrenalin dolu dağda en çılgın numaraları gerçekleştirmek için büyük bir hava yakalayın. Tahtanıza atlayın, yeni hareketler öğrenin ve hasta serbest stil hüner kombinasyonlarını indirmek ve yüksek puanlar elde etmek için snowboard becerilerinizi geliştirin! Daha önce hiç olmadığı gibi snowboard deneyimini yaşayın!

Yeni çevrimiçi çok oyunculu modu kullanarak arkadaşlarınızla oynayın veya çevrimiçi liderlik tablolarını kullanarak dünyanın her yerinden sürücülere meydan okuyun. 105’in üzerinde seviye hedefi, 32 başarıyı tamamlayın, deneyim kazanın ve daha iyi performans göstermek ve daha yüksek puanlar elde etmek için favori snowboard özelliklerini yükseltin. Kar donanımınızı özelleştirin ve size rekabette ekstra avantaj sağlamak için kaykayınızı yükseltin.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK
Snowboard Party, size en iyi snowboard deneyimini sunmak için mobil donanımınız için özel olarak optimize edilmiş yeni nesil 3D spor oyun grafikleri içerir.

FREESTYLE
Serbest stil tüm hilelerle ilgilidir! Raylar, kayak atlayışları, kutular, kütükler, kayalar ve sayısız diğer nesne gibi doğal ve insan yapımı park özelliklerini kullanarak en hastalıklı numaraları gerçekleştirin! Hile parklarındayken daha yüksek puanlar elde etmek için yeni serbest stil numara kombinasyonları oluşturun.

BÜYÜK HAVA
Ya büyük oyna ya da hiç oynama! Büyük hava yarışmaları, binicilerin yüksek hızda yokuştan aşağı inerken devasa kayak atlayışlarında aşırı numaralar yaptıkları yarışmalardır.

YARIM BORU
Dünyanın en büyük yarı borularından bazılarında aşağı inerken çok çeşitli numaralar gerçekleştirin. Daha fazla puan kazanmak ve daha iyi bir puan almak için arka arkaya birden fazla numara zincirleyin.

ÇOK OYUNCULU
Arkadaşlarınıza bir snowboard savaşında meydan okuyun ve en kötü numaraları kimin alt edebileceğini görün! Sonuçlarınızı Twitter’da arkadaşlarınızla paylaşın ve övün.

BÜYÜK SEÇİM
15 snowboardcu arasından seçim yapın ve her birini en sevdiğiniz teçhizatı seçerek tercihinize göre özelleştirin. Sürücünüzün ekstrem becerilerini ve yeteneklerini tamamlamanıza olanak tanıyan, farklı boyut ve tasarımlardan oluşan geniş bir pano koleksiyonu mevcuttur.

SNOWBOARD’U ÖĞRENİN
50’den fazla benzersiz numara ve yüzlerce kombinasyon. Başlamak ve ilerledikçe ilerlemek için öğreticiyi izleyin. Etkileyici yüksek puanlar toplamak, deneyim kazanmak ve kendinize bir isim yapmak için en çılgın kombinasyonları ve aşırı numara dizilerini uygulayın.

OYUN DENETLEYİCİSİ
Mevcut çoğu oyun denetleyicisiyle uyumludur.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER
Kendi düğme düzeninizi yapılandırmak için tamamen özelleştirilebilir yeni kontrol sistemi. Sağ veya sol elle kontrol modunu kullanın, bir kontrol ön ayarı seçin veya kendinizinkini oluşturun. Analog çubuğu veya ivme ölçer seçeneğini dilediğiniz gibi kullanın.

ÖZELLİKLERLE DOLU
• Tüm yeni nesil cihazları destekler ve yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiştir.
• Arkadaşlarınıza veya diğer çevrimiçi sürücülere karşı oynamak için çevrimiçi çok oyunculu mod.
• Yeni tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemi. Her şeyi ayarlayabilirsiniz!
• 50’den fazla benzersiz numara öğrenin ve yüzlerce kombinasyon oluşturun.
• Rockies, Alpler ve Japonya’da bulunan 21 parkur dahil olmak üzere devasa dağlar. Büyük hava, serbest stil ve yarı boru etkinlikleri arasından seçim yapın.
• Kıyafetinizi şık bir şekilde özelleştirin!
• Sürücünüzün istatistiklerini iyileştirmek için panonuzu yükseltin.
• Deneyim kazanmak ve favori snowboard’unuzun özelliklerini yükseltmek için sık sık oynayın.
• Sonuçlarınızı Twitter’da arkadaşlarınızla paylaşın.
• Android tabanlı telefon ve tabletlerle uyumludur.
• Intel x86 mobil cihazlar için optimize edilmiştir.
• Closer, Jack Counteract, Minds Without Purpose, Mr. TaBoo Timmons, No Blitz, Paul Spencer and the Maxines, Pear, The Pinz ve We Outspoken şarkılarının yer aldığı genişletilmiş film müziği. Pulse Records / White Knight Music Group, Inc.’in izniyle.
• Uygulama içi satın alımları kullanarak deneyim puanları veya özel öğeler satın alma yeteneği.
• Aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Japonca, Korece, Portekizce ve Çince.

DESTEK: http://www.maplemedia.io

Güncelleme Bilgileri

Hata düzeltmeleri, optimizasyonlar ve iyileştirilmiş kararlılık.

Video

Resimler

Bir cevap yazın