Snowboard Party: World Tour

1.6.6.RC

Snowboard Party: World Tour oyunu apk indir
snowboard-party-world-tour.png indir
4.0/5 Puan: 63,044
Versiyon
1.6.6.RC
Güncelleme Tarihi
15 Ocak 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
51M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Snowboard Partisi, bu uzun zamandır beklenen devam filminde tüm adrenalin ihtiyaçlarınızı karşılamak için geri döndü. Yeni zaman atlamalı yarış modunu deneyimleyin ve 21 benzersiz yerde en iyi numaralarınızı uygulayın. Tahtanıza atlayın ve hasta kombinasyonları indirmek ve yüksek puanlar elde etmek için becerilerinizi geliştirin!

250’den fazla seviye hedefi ve başarıyı tamamlayın, deneyim kazanın ve daha iyi performans göstermek ve daha yüksek puanlar elde etmek için özelliklerinizi yükseltin. Bir zombi, uzaylı, korsan ve çok daha fazlası gibi özel görünümler de dahil olmak üzere 80’den fazla kıyafet arasından en sevdiğiniz biniciyi özelleştirin. Yeni gizli koca kafa modunun nasıl açılacağını keşfedin. Rekabette size ekstra avantaj sağlamak için panonuzu yükseltin. Sürücünüzün yeteneklerini tamamlayan benzersiz özelliklere sahip 50 anakart arasından seçim yapın.

ZAMAN SALDIRISI
Mümkün olduğunca çabuk yolun sonuna ulaşın. Hileleri uygulamak size ekstra hız kazandıracak ve kontrol noktaları size daha fazla zaman kazandıracaktır. Eksik bayraklar, nihai puanınızdan puan düşecektir.

FREESTYLE
Serbest stil tüm hilelerle ilgilidir! Sürücü, en hastalıklı numaraları gerçekleştirmek için raylar, atlamalar, kutular, kütükler, kayalar ve sayısız diğer nesneler gibi doğal ve insan yapımı özellikleri kullanır!

BÜYÜK HAVA
Ya büyük oyna ya da hiç oynama! Büyük hava yarışmaları, sürücülerin yüksek hızda yokuştan aşağı inerken büyük atlayışlarda hileler yaptıkları yarışmalardır.

YARIM BORU
Heyecan verici yarım borulardan aşağı doğru uçarken çok çeşitli numaralar gerçekleştirin. Daha fazla puan kazanmak ve daha iyi bir puan almak için arka arkaya birden fazla numara zincirleyin.

BÜYÜK SEÇİM
16 snowboardcu arasından seçim yapın ve her birini en sevdiğiniz teçhizatı seçerek tercihinize göre özelleştirin. Sürücünüzün becerilerini ve yeteneklerini tamamlamanıza olanak tanıyan, farklı boyut ve tasarımlardan oluşan geniş bir pano koleksiyonu mevcuttur.

SNOWBOARD’U ÖĞRENİN
50’den fazla benzersiz numara ve yüzlerce kombinasyon. Başlamak ve ilerledikçe ilerlemek için öğreticiyi izleyin. Etkileyici yüksek puanlar toplamak, deneyim kazanmak ve kendinize bir isim yapmak için en çılgın kombinasyonları ve hile dizilerini yürütün.

OYUN DENETLEYİCİSİ
Oyun denetleyicileriyle uyumludur.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER
Kendi düğme düzeninizi yapılandırmak için tamamen özelleştirilebilir yeni kontrol sistemi. Sağ veya sol elle kontrol modunu kullanın, bir kontrol ön ayarı seçin veya kendinizinkini oluşturun.

ÖZELLİKLERLE DOLU
* Tüm yeni nesil cihazları destekler ve yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiştir.
* Yeni tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemi. Her şeyi ayarlayabilirsiniz!
* 50’den fazla benzersiz numara öğrenin ve yüzlerce kombinasyon oluşturun.
* Farklı kıtalarda bulunan 21 kurs dahil devasa yerler.
* Kıyafetinizi şık bir şekilde özelleştirin!
* Sürücünüzün istatistiklerini iyileştirmek için panonuzu yükseltin.
* Deneyim kazanmak ve favori snowboard’unuzun özelliklerini geliştirmek için sık sık oynayın.
* Templeton Pek, Sink Alaska, We Outspoken, Phathom, Voice of Addiction, Pear ve Curbside’dan şarkıların yer aldığı genişletilmiş film müziği.
* Uygulama içi satın alımları kullanarak deneyim puanı veya özel öğeler satın alma yeteneği.
* Müzik kitaplığınızdan kendi şarkılarınızı dinleme yeteneği.
* Game Center desteği
* Aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Japonca, Korece, Portekizce ve Çince.

DESTEK: [email protected]

Güncelleme Bilgileri

Snowboard Party: World Tour'un en son sürümüne güncellediğiniz için teşekkür ederiz! Tatillerde sizi sıcak tutmak için heyecan verici bir Kış güncellemesi sunuyoruz

Hemen hemen her seviye için yeni zorluklarla tanışın! Dağdaki BÜYÜK noktaları parçalayabilmek için daha zorlu zorluklarla pratik yaparak Kış sezonuna hazırlanın.
Ayrıca genel hata düzeltmeleri ve önemli kararlılık iyileştirmeleri.

Sorular, sorunlar veya geri bildirimler? Bize [email protected] adresinden yazın ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Video

Resimler

Bir cevap yazın