SimCity BuildIt

1.34.6.96106

SimCity BuildIt oyunu apk indir
simcity-buildit.png indir
4.4/5 Puan: 5,127,194
Versiyon
1.34.6.96106
Güncelleme Tarihi
20 Ekim 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
127M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Hoşgeldin Başkan! Güzel, hareketli bir metropol tasarlayıp yaratırken kendi şehrinizin kahramanı olun. Şehriniz büyüdükçe ve daha karmaşık hale geldikçe her karar sizindir. Vatandaşlarınızı mutlu etmek ve ufuk çizginizi büyütmek için akıllı seçimler yapın. Ardından, Başkan arkadaşlarınızla ticaret yapın, sohbet edin, rekabet edin ve kulüplere katılın. Olağanüstü bir yol oluşturun!

ŞEHRİNİZE HAYAT VERİN
Gökdelenler, parklar, köprüler ve çok daha fazlasını inşa edin! Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sürdürmek için binaları stratejik olarak yerleştirin. Trafik ve kirlilik gibi gerçek hayattaki zorlukları çözün. Santraller ve polis departmanları gibi hizmetler sağlayın. Büyük caddeler ve tramvaylarla trafiğin hareket etmesini sağlayın.

HAYAL GÜCÜNÜZÜ HARİTAYA KOYUN
Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa edin ve Eyfel Kulesi veya Özgürlük Heykeli gibi seçkin simge yapıların kilidini açın. Sportif stadyumlar ile atletik olurken Future Cities ile yeni teknolojileri keşfedin. Şehrinizi nehirler, göller ve ormanlarla süsleyin ve sahil boyunca veya dağ yamaçlarında genişleyin. Her biri benzersiz bir mimari tarza sahip olan Sunny Isles veya Frosty Fjords gibi yeni coğrafi bölgelerin kilidini açın. Şehrinizi benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı bir şeyler vardır.

ZAFERE GİDEN YOLUNLA SAVAŞ
Şehrinizi canavarlara karşı savunun veya Kulüp Savaşlarında diğer belediye başkanlarına karşı yarışın. Kulüp arkadaşlarınızla kazanma stratejileri planlayın ve diğer şehirlere savaş ilan edin. Savaş bittiğinde, Disco Twister ve Plant Monster gibi çılgın felaketleri rakiplerinize bırakın. Savaşta kullanmak veya şehrinizi geliştirmek için değerli ödüller kazanın. Ek olarak, haftalık görevleri tamamlayabileceğiniz ve Lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğiniz Başkanlar Yarışması’nda diğer oyuncularla mücadele edin. Her yeni yarışma Sezonu, şehrinizi güzelleştirmek için yeni benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLANIN VE EKİP OLUŞTURUN
Diğer üyelerle malzeme ticareti yapmak ve stratejiler ve mevcut kaynaklar hakkında sohbet etmek için bir Başkanlar Kulübüne katılın. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına ve sizinkini tamamlamak için destek almasına yardımcı olmak için işbirliği yapın. Büyük inşa edin, birlikte çalışın, diğer Başkanlara liderlik edin ve şehrinizin canlanmasını izleyin!

——-
Önemli Tüketici Bilgileri. Bu uygulama:
Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklamları içerir. 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama, Google Play Oyun Hizmetlerini kullanır. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız, yüklemeden önce Google Play Oyun Hizmetleri’nden çıkış yapın.

Kullanıcı Sözleşmesi: http://terms.ea.com
Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/en/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/service-updates adresinde 30 gün önceden gönderilen bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri kullanımdan kaldırabilir.

Güncelleme Bilgileri

Tarihten ilham alın ve şehrinizin kalbinde eski bir şehir inşa edin. Eski evlerini eski ihtişamlarına geri döndürerek yeni bir yaşam getirin. Lonca Evleri, Cephanelik ve çok daha fazlası gibi orta çağlardan beri ayakta kalan binaların kilidini açmak için yeni Başkan Geçişi Sezonlarında yarışın. Alanınızı Şehir Surları, Kapılar ve Kulelerle güçlendirin. Savaş Oyuncuları artık kişiye özel ödüller kazanmanın yeni bir yolu olan Vu Pass'ın tadını çıkarabilirler. Savaş haritasında şehriniz için yeni benzersiz görünümlerin kilidini açın. Mutlu bina!

Video

Resimler

Bir cevap yazın