Shadow Fight 3 – RPG fighting game

1.23.0

Shadow Fight 3 oyunu apk indir
shadow-fight-3-rpg-fighting-game.png
4.1/5 Puan: 2,872,051
Versiyon
1.23.0
Güncelleme Tarihi
04 Aralık 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
114M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Maceranıza sürekli savaş ve heyecan verici aksiyon dünyasında başlayın!

EYLEM İÇİN HAZIR OLUN
Dünya epik bir savaşın eşiğinde. Üç klanın güçlü kahramanları gölge enerjisi için savaşıyor ve bu savaşı bitirmek için bir maceraya atılıyorsunuz. Askeri bir kabile, Lejyon, tehlikeli enerjiyi yok etmek ister. Hanedan halkı onu kar ve zanaat için kullanmak istiyor. Ve gizemli Haberciler, gölge gücünün en karanlık sırlarını inceler. Eylemleriniz onların kaderini değiştirecek. Hangi tarafa katılacaksın?

DESTANSI BİR KAHRAMAN YARATIN
Görünüşünü ve dövüş silahını seç. Yolculuğunuzda tonlarca farklı silah ve zırh toplayın. Benzersiz setler toplayarak özel yeteneklerin kilidini açın. Fraksiyonunuzu seçerek hikayeyi etkileyin.

ULTIMATE BATTLE İLE MÜCADELE
Nihai düşmanınızla tanışmak için sıradışı yerler ve hikayelerle dolu büyük bir dünya haritasında seyahat edin. Güçlü patronları alt edin ve yol boyunca 3 farklı dövüş stilini öğrenin. Kendi benzersiz saldırı tarzınızı oluşturmak için bunları birleştirin – zorlu bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilirsiniz. Savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü ve muhteşem vuruşlar gerçekleştirmek için gölge enerjisinde ustalaşın.

BECERİNİZİ GÖSTERİN
Ana yolculuk bittiğinde bile eylem devam ediyor. Özel ödüllerle düzenli tematik oyun içi etkinliklerde savaşın. AI tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düellolar kazanın. Bölgenizin İLK-100 liderlik tablosunda yer almak için en güçlülerle dövüşün!

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyada takip edin! Harika ödüller kazanmak için yolculuğunuzun hikayelerini paylaşın, güncellemeler alın ve yarışmalara katılın!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Heyecan: https://twitter.com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.youtube.com/c/ShadowFightGames

KAVGA ETMEYE DEVAM!

Farkına varmak:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Güncelleme Bilgileri

Sürüm 1.23.0 özel bir sürümdür; Shadow Fight 3, 3. yıl dönümünü kutluyor! Oyuncularımız için çok sayıda hediye ve özel aktivitenin yanı sıra eşsiz bir kutlama mini oyunu hazırladık! Oyun oynadığınız için teşekkürler! Kavga etmeye devam!

Video

Resimler

Bir cevap yazın