Scrapyard Tycoon Idle Game

1.4.1

Scrapyard Tycoon Idle Game oyunu apk indir
Versiyon
1.4.1
Güncelleme Tarihi
4 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
72M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Boş bir hurdalık kralı olabilirsiniz! Burada, hurdalığınızda hayalinizdeki işi buldunuz, burada en fazla parayı kazanmak ve olabildiğince çok kâr elde etmek için tüm makineleri ve iş istasyonlarını yönetmeniz gerekiyor – sonuçta bir iş adamısınız…! Arabaları eziyor musunuz yoksa geri dönüştürüyor musunuz? Vincinizi yükseltmek mi? Çok dolu ise deponuzu genişletmek mi?

Boşta duran hurdalık kralı oyunu böyle işler… Arabalar arabaya teslim edilir, ardından vinç onları, sökme istasyonlarındaki işçilerin arabalardan parçaları çıkarmak için gittiği araba kırıcısına taşır. Bunlar daha sonra kırıcıya taşınır ve yedek parçalar depoya gider. Oyuncular daha sonra tekerlekli çalışma istasyonu gibi üretim istasyonlarının kilidini açar. Farklı eşyalar yapmak için planlar satın alabilirler. Hepsi boş bir hurdalık kralı olacak ve milyoner bir kapitalist olacak!

Müşterilerinizi mutlu etmeli, böylece tüm siparişlerini tamamlamalısınız! Araba satıcısına git, böylece eski arabaları satın alabilir ve yedek parçaları çıkarabilirsin… yoksa onları sadece büyük kırıcıya mı götürürsün!

Yönetmeniz için farklı iş istasyonları vardır. Tekerlekli İş İstasyonu, Araba Karoseri Parçası İş İstasyonu, İç İş İstasyonu ve Mekanik İş İstasyonu. Atıl para kazanmak ve hurdalık kralı olarak kârınızı artırmak için buraya yatırım yapmanız gerekecek. Bu, milyoner olmak için yeni bir imparatorluğun başlangıcı! Çevrimdışı veya çevrimiçi olarak kazanabilirsiniz.

Zanaat yapmak, nakit kazanmak ve karınızı ve kazancınızı artırmak için oyunun gerçekten önemli bir parçasıdır. Lastiklerden pencere camlarına, navigasyon cihazlarına kadar her şey. Hurdalıklarınızdaki tüm farklı araba parçalarını yapmak için planlar satın almalısınız. Satın alın, satın, ticaret yapın, kazanın ve kar edin. Hepsi senin elinde !!

Ve unutmayın, burada araba parçalarının geri dönüştürülmesine yardımcı oluyorsunuz, böylece tüm bu zanaat, ticaret ve geri dönüşümle gezegeni de kurtarmış oluyorsunuz. Teşekkür ederim! Birinin çöpü sizin hazineniz olabilir – parayı ve kazancı bir düşünün, sizi dahi iş adamı!

Parçalarınızı burada depolamanız gerektiği için deponuz önemlidir, ancak deponun kâr yatırımlarınızla yükseltildiğinden emin olmanız gerekir, böylece milyoner, hatta milyarder olmak için daha fazla nakit kazanmaya devam etmek için yeterli alana sahip olursunuz! Kapitalist imparatorluğunuzu büyütmelisiniz – vinçler, kırıcılar, araba alanları, depolar ve daha fazlası. Bu nasıl zengin olunur!

—- Idle Scrapyard Tycoon oyun ekibiniz —-

https://www.neonplay.com
[email protected]

Güncelleme Bilgileri

Ekonomi düzenlemeleri.

Video

Resimler

Bir cevap yazın