Sand Excavator Truck Driving Rescue Simulator game

5.5

Sand Excavator Truck Driving Rescue Simulator game Oyunu apk indir
sand-excavator-truck-driving-rescue-simulator-game.png
3.9/5 Puan: 31,360
Versiyon
5.5
Güncelleme Tarihi
23 Ekim 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kamyon şoförü oyunları, bugünkü işiniz için güzel arazi ortamında eğlencelidir, ancak kurtarma kamyonu simülatörü 2019, kurtarma ekskavatör kamyon nakliye uzmanı olarak belirli bir zamanda ağır ekskavatör vincinizle kurtarma görevini tamamlamanız gerektiğinde daha heyecan verici ve ilginçtir. Kariyerinizi bu büyük kamyon simülatörü 2019’da sürdürmek ve aynı zamanda insanları büyük off-road kamyon sürüş oyununu kurtarmaya getirmek için ağır ekskavatör ve yükleyiciden tam olarak yararlanmak istiyorsanız, çok yetenekli ordu kargo taşıyıcı sürücüsü olmalısınız. ve en iyi ABD kamyon oyunları gibi tarz ve tat açısından çok benzer bir simülatör olan bu güzel offroad’da hayatın hareket etmesini sağlayın.

Doğal felaketler ara sıra olur, her zaman kayıplar, etkiler ve hayatta kalanlar da olacaktır. Neden bu aşırı tepe kamyon şoförü simülatörü profesyonelinde yeni off-road sürüş macerasında kurtarma ekskavatör takımı büyük kamyon sürüş simülatörü 2018’in bir parçası olmuyorsunuz ve bu gerçek kamyon simülatörü oyunu 3d’de hayatta kalanlara yardım etmiyorsunuz.
Gördüğünüz gibi temelde bir römork simülatörü kamyon şoförü kargo taşıma oyunu 2018, bu yüzden ağır bir ekskavatör römork sürücüsü mani gibi davranmayın, şansınız yüksek olduğu için offroad pistlerinde çılgın trafik kamyonu 3d’de çok dikkatli olmalısınız bir kamyon şoförü olarak kaza için. Treyler, ekskavatör, yükleyici ve damper ile yüklenir; Bu römork taşıyıcı kamyon sürüş oyunlarını idare etmek ve şampiyon bir 3D tepe römork park sürücüsü olarak ortaya çıkmak özel beceriler gerektirir.

Bu kum ekskavatör simülatörü kamyon sürücüsü oyunları kargo taşıyıcı sim’de dolaşmak ve kurtarma görevlerini tamamlamak için biraz yer ayırmanız gerektiğinden, uygun noktalarda kurtarma kamyonu park etmek bu kamyon simülatörü oyunlarında çok önemlidir. Treyler nakliyecisi, çok tecrübeli ve durumu iyi idare edebilen kamyoncuyu kurtarma görevine göndermeyi her zaman sağlar. Grand truck simulator 2018, size gerçek bir kurtarma ekibi üyesi olmanızı ve farklı hayatı riske atan kurtarma görevleri gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu offroad euro kamyon şoförü kargo oyununda, kurtarma kamyonunuzla insanları kurtarmaya çalışırken ekskavatör, yükleyici, damperli kamyon ve römork tüm hızıyla devam ediyor. Zorluk çok büyük, çünkü sadece kendi başınıza olduğunuz ve her geçen dakika çok sayıda kayıp oluyor, bu yüzden bu ABD kamyon şoförü nakliye simülatöründe şarj edin. Ekskavatör Oyunları çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan ağır makineyi nasıl çalıştıracağınızdır. Bu üç kontrolü bu gerçek büyük kamyon sürüş oyunlarında uygun bir şekilde halledebilirseniz 2018. Bu kamyon oyununu kıtalararası propective olarak alırsanız, bu oyun Hint kargo kamyonu sürücüleri veya genel olarak güzel Hint kargo kamyonu simülatörü için çok kullanışlı bir araç olabilir.

Özellikleri:
• Mağazanın en iyi ekskavatör oyunlarından biri için harika arazi manzarası.
• Kullanabileceğiniz FM radyo, Wi-Fi’niz ile kullanın.
• Pürüzsüz gerçek kamyon sürüş oyunları kontrolleri.
• Kum ekskavatör ve yükleyicinin kullanımı son derece kolaydır.
• Gerçekçi hava durumu, güneşli gün veya yağmur.
• Ayrıntılı iç mekan.
• Farklı kamera açıları, römork park etmeyi çok daha kolay hale getirir.
• Geri sarma seçeneği sunuldu, böylece tekrar ekskavatör oyununun her yerine gitmek zorunda kalmazsınız.

Güncelleme Bilgileri

- Oyun optimize edildi
- Kontroller geliştirildi
- Küçük sorunlar düzeltildi

Resimler

Bir cevap yazın