Royal Knight – RNG Battle

Cihaza göre değişir

Royal Knight - RNG Battle oyunu apk indir
royal-knight-rng-battle.png
0.0/5 Puan Yok
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
04 Kasım 2020
Android Sürümü
3 + için derecelendirildi
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Royal Knight: RNG Battle, dünyanın dört bir yanındaki eğlenceyi seven RPG hayranları için bir ortaçağ kalesi macera simülatörüdür. Alçakgönüllü bir sayfanın mütevazı bir başlangıcından, ekibinize komuta edin ve saflarda yükselin! Savaş, ekonomi ve stratejik becerilerde komşu krallıklara karşı üstünlüğünüzü kanıtlayın. Royal Knight: RNG Battle, sizi bağlı tutmakta asla başarısız olmayacak sayısız saatlerce heyecan verici oyunla doludur! Oynaması% 100 ücretsiz olan bu RPG oyununda, aşağılık bir köylüden tapılan bir hükümdara kadar her şeyi yönetin.

Kaynakları yönetin, paralı askerler eğitin, şato odalarını ve odalarını yenileyin, hazine avlayın ve demirciler, aşçılar ve madencilerin hizmetlerini kullanın – kalenizin refahı buna bağlıdır!
Ordularınızı eğitin, stratejilerinizi geliştirin ve uygun gördüğünüz şekilde kalenizi inşa edin.
Gözlerin görebildiği kadarıyla müthiş bir fatih olup talan mı edeceksiniz yoksa odak noktası servet biriktirmek ve tüm tebaanızdan saygı kazanmak olan barışçıl bir hükümdar mı olacaksınız?

Oyunun en önemli özelliklerinden bazıları:
– Eşsiz RPG simülatörü
– Ayırt edici paralı askerler sistemi
– Arenayı fethedin: En iyi savaşçılarınızın gücüyle savaş alanına hakim olun
– Kalenizi yükseltin ve paralı askerlerinizin ve krallığınızı ziyaret edenlerin yaşamlarını iyileştirin. Odalar inşa edin, halka açık etkinlikler düzenleyin ve dünyanızın gelişmesini izleyin – tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi!
– Ağzı açık bırakan ödüllere sahip epik aylık etkinlikler

Oynamaya başlayalım!

Güncelleme Bilgileri

Çeşitli hata düzeltmeleri

Video

Resimler

Bir cevap yazın