Ronin: The Last Samurai

1.0.272.53674

Ronin: The Last Samurai oyunu apk indir
ronin-the-last-samurai.png indir
4.6/5 Puan: 37,482
Versiyon
1.0.272.53674
Güncelleme Tarihi
15 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 and up
Boyut
207M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

“Yoluma çıkan herkesi keseceğim. Büyük dağ bile! ”

Mürekkeple ve yıka boyama tarzında zarif bir şekilde resmedilen, hizmet ettiği efendiyi kaybettiği savaşın harap ettiği bir dönemin son samurayı olarak oynuyor. Lordun intikamını almak için seviye atlamalı, yeni yeteneklerin kilidini açmalı, çeşitli ekipman toplamalı ve sürekli olarak daha güçlü olmaya çalışmalısınız. Unutmayın: İntikam yolu çok tehlikeli ve acı vericidir ve öldüğünüzde tek yol baştan başlamaktır. Sadece sayısız düşmanı keserek kılıcın yolunu anlayan gerçek bir samuray sonuna kadar hayatta kalacak ve sonunda adını tarihe bırakacaktır!

Dikkat! Ronin: The Last Samurai’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları engelleyin. Ek olarak, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası uyarınca, oyunu oynayabilmek için en az 15 yaşında olmalısınız ve internet bağlantısı gereklidir.

[Oyun özellikleri]
● Bir savaşı kazanmak oldukça basittir. Ya saldır ya da savun.
● Engelle veya Saldırı düğmesine basarak düşmanın saldırısını savuşturabilir veya düşman saldırısı gelmeden hemen önce bir Karşı Flaş gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, yaşam ve ölüm bu anlık karara bağlıdır!
● “Konsantrasyon”, “Zaman Bozulması”, “Yok Etme” – Her silahın farklı Becerilerini aktif olarak kullanarak savaşta üstünlük kazanın.
● Güzel bir şekilde işlenmiş bir savaş alanında yolunuza çıkan çeşitli düşmanları yenerek inatlı kalın. Düşmanın modelini çözemezseniz, ölüm kaçınılmazdır!
● Her bölümde görünen güçlü düşmanlar benzersiz bir savaş modeline sahiptir ve asla küçümsenmemelidir. Güçlü düşmanları yenerek, temel yeteneklerinizi daha da yükseltmek için özel ganimetler kazanabilirsiniz.
● Eğitim yoluyla yeni yeteneklerin kilidini açın, sürekli olarak daha güçlü olmak için çeşitli ekipmanları toplayın ve yükseltin.
● Özel yeteneklere sahip evcil hayvan arkadaşları, yalnız savaşlarda tek güvenilir arkadaşınız olacak.

[Uygulama İzinleri Kılavuzu]
Oyunu oynarken, aşağıdaki hizmetleri sağlamak için uygulama izinleri talep ediyoruz. Zorunlu uygulama izinlerine izin vermezseniz oyunu oynayamazsınız.

● Zorunlu uygulama izinleri
-Fotoğraf / Medya / Dosya: Oyun dosyalarını ve verilerini saklamak için gereklidir. Fotoğraf ve dosyalarınızın hiçbirine erişmediğimizden emin olabilirsiniz.

● Uygulama izinleri nasıl reddedilir
-Android 6.0 veya üzeri: Ayarlar> Uygulamalar> Uygulama İzni> Uygulama İzinleri Listesi> Uygulama iznini reddet’i seçin.
-Android 6.0 veya daha düşük: Uygulama izinlerini reddetmek veya uygulamaları silmek için işletim sistemini yükseltin

[Müşteri desteği]
Lütfen Ayarlar> Müşteri Desteği düğmesi aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin.
[email protected]

[Facebook]
https://www.facebook.com/roninDreamotion

[Kullanım Şartları]
http://dreamotion.us/termsofservice

[Gizlilik Politikası]
http://dreamotion.us/privacy-policy

Güncelleme Bilgileri

* Bazı dillerdeki çeviri sorunları düzeltildi.
* Geliştirilmiş oyunun kararlılığı.
* Küçük hatalar düzeltildi.

Video

Resimler

Bir cevap yazın