PUBG MOBILE METRO ROYALE

1.1.0

PUBG MOBILE LİTE oyunu apk İndir
pubg-mobile-metro-royale.png
4.2/5 Puan: 33,812,923
Versiyon
1.1.0
Güncelleme Tarihi
November 9, 2020
Android Sürümü
Varies with device
Boyut
Varies with device

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Her zaman, her yerde ücretsiz oynayın. PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Bırakın, hazırlanın ve rekabet edin. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlar, yük modu ve hızlı 4v4 takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve hayatta kalan son kişi kazanır. Görev çağrıldığında, isteğinize göre ateş edin!

MOBİLDE ÜCRETSİZ – Unreal Engine tarafından desteklenmektedir 4. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Şaşırtıcı HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet içerir. Mobil cihazlarda en düzgün kontrolü ve gerçekçi balistik, silah davranışını deneyimleyin.

BÜYÜK SAVAŞ HARİTALARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, büyüklük, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik hava koşulları bakımından değişen bu muazzam ve ayrıntılı savaş alanlarında yarışın – kentsel şehir alanlarından donmuş tundralara, yoğun ormanlara kadar, her savaş alanının sırlarında ustalaşın Kazanmak için kendi stratejik yaklaşımınızı yaratmak.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan yıldırım hızındaki Arcade ve 4v4 Takım Ölüm Maçı modlarına ve ayrıca yoğun Zombi modlarına. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Tekli, İkili ve 4 oyunculu Takımlarda oynayın. Silahınızı kalbinizin içeriğine ateşleyin! Yalnız bir kurt askeri olun veya bir Klanla oynayın ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap verin! FPS (First-Person Shooter) ve TPS (Third-Person Shooter) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Son çembere doğru yol almak için mükemmel sürüşünüzü ve parçaları bulun!

HER ZAMAN BÜYÜYOR – PUBG MOBILE’ın her zaman büyümesini ve genişlemesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan günlük etkinlikler ve mücadeleler ve aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

Bizi takip et:
Facebook: http://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Heyecan: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/
Discord : https: //discord.gg/pubgm

Herhangi bir sorunuz varsa [email protected] adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin

Güncelleme Bilgileri

CYBER WEEK
1. Dünya çapında Lucky Squad hediyeleri, ücretsiz cep telefonları, nakit para ve UC iadeleri!
2. Büyük indirimler, Özel Sandıklar, UC hediyeleri ve daha fazlası!
METRO ROYALE
1. Yeni Harita: Benzersiz Erangel tabanlı ortamlar ve savaş sizi bekliyor!
2. Yeni Oynanış: Kemerlerinizi bağlayın, düşmanları yenin, malzemelere baskın yapın, ganimeti geri getirin ve yeni bir şekilde ilerleyin.
3. Yeni Zorluklar: Metro canavarları gölgelerde pusuda. Aurora'ya geri dön!
4. Yeni İşbirliği: Metro karakterleriyle yeni işbirliği. Royale Pass ile ilk IP geçişi!

Video

Resimler

Bir cevap yazın