Penny & Flo: Finding Home

1.4.0

Penny & Flo: Finding Home oyunu apk indir
penny-flo-finding-home.png
4.8/5 Puan: 19,600
Versiyon
1.4.0
Güncelleme Tarihi
03 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
121M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Aşk? Dostluk? Konak mı? Bulmacalar mı? EVET! Penny & Flo: Finding Home’da hepsi var. Konağı yenileyin ve bu yeni, rahatlatıcı ve eğlenceli ÜCRETSİZ 3’lü eşleştirme oyunuyla zorlu bulmacaları çözün!

Penny ve Flo’nun eski bir Hollywood aktrisinin malikanesini eski ihtişamına kavuşturmasına ve zorlu bulmacaları çözmek için parçaları eşleştirmesine yardım edin. Penny ve Flo bir dizi renkli karakterle arkadaş olurken, kıvrımlı ve dönüşlerle dolu bir hikayeye dalın. Parçaları eşleştirin ve malikanenizi yenilemeye başlayın – temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle konak odalarını yenileyin!

Gizli konak alanlarını keşfedin ve konak dekorasyon projeniz için yüzlerce mobilya parçası arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve harika bir hikaye ile zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun tadını çıkarın! Makyajınıza şimdi başlayın!

Özellikleri:
– YENİLEME, konağını hikayeye bağlayan eşsiz odalarla dekore et!
– Parçaları EŞLEŞTİRİN ve bağımlılık yapan yüzlerce bulmaca seviyesini çözün!
– Hikayedeki olayların KEYFİNİ ÇIKARIN ve yol boyunca gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!
– Gizli nesneleri ile konağı KEŞFEDİN gizli alanların kilidini açın
– RELAX ve eğlenceli ve samimi diyaloglarla dolu bir hikaye yaşayın!

Penny ve Flo’nun hikayesini ortaya çıkarmak, gizli alanların kilidini açmak ve konağı dekore etmek için zorlu patlama bulmacalarını çözün. Rahatlayın, oturun ve bu heyecan verici hikayenin tadını çıkarın!

Penny & Flo: Finding Home, düzenli olarak çözmek için daha fazla patlama bulmacası ve daha eğlenceli hikaye bölümleri ile güncellenecek! Zaten oynadın ve oyunu beğendin mi? Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve bize bir inceleme bırakın!

Güncelleme Bilgileri

Bu haftanın güncellemesinde Bellstar Malikanesi'ne geri dönün! Penny ve Flo, bir sonraki heyecan verici bölümde Daphne'nin daha fazla sırrını çözmeye hazır!

Resimler

Bir cevap yazın