Pearl’s Peril – Hidden Object Game

6.00.4998

Pearl's Peril - Hidden Object Game oyunu apk indir
pearls-peril-hidden-object-game.png
4.5/5 Puan: 302,194
Versiyon
6.00.4998
Güncelleme Tarihi
25 Şubat 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Gizli Nesne Oyunlarının tüm kartal gözlü hayranlarına sesleniyor! Gizemin ve maceranın altın çağında geçen şaşırtıcı derecede güzel Gizli Nesne Macera Oyunu Pearl’s Peril’i oynayın!

Babasının görünürdeki intiharının gizemini çözerken, dünya çapında bir ipucu arayışında varis ve as pilot Pearl Wallace’a katılın. New York City’den Afrika’nın kalbine kadar, Pearl’ü gerçek katilin maskesini düşürmeye ve kötü planlarını ortaya çıkarmaya çalışırken ölümcül tehlikeye doğru takip edin! Artı…

Wallace ailesinin özel Polinezya adası Artemis’teki egzotik malikanesini yenileyin ve yeniden dekore edin!

Pearl’ün hayatındaki herkese dokunan ve hatta ulusları devirebilecek şeytani bir komployu ortaya çıkarın!

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız, Pearl’s Peril beklediğiniz gizemdir. Yüzlerce zarif elle çizilmiş sahneyi ve egzotik yeri keşfederken, 1930’ların çığır açan kahramanı Pearl ile yan yana durun. Tanışın ve arkadaşlar edinin ve Pearl’s Peril Adventurers’ın büyük uluslararası topluluğuna karşı becerilerinizi test edin.

Maceranız burada başlıyor!

OYNAMANIN YENİ BİR YOLU
Pearl’s Peril büyüyor! Nesneleri silüetleriyle eşleştirmek ve özel ada dekorasyonlarının kilidini açmak için Iris’in Gözlerini oynayın!

YÜZLERCE GÜZEL SAHNE
Başka hiçbir Gizli Nesne Gizemi, Pearl’ün çarpıcı elle çizilmiş sahneleriyle boy ölçüşemez. 1920’lerin New York sokaklarından Paris, Polinezya ve ötesine uzanan egzotik bir sihir, gizem, macera ve romantizm dünyası cömertçe hayat buluyor.

BİR HİKAYE
Unutmayacağınız zengin, ödüllendirici bir hikaye için destansı macera, akıl almaz gizem ve yürekleri durduran romantizm Pearl’s Peril kumaşına işlenmiştir.

GİZEMİ ÇIKARIN
Pearl’s Peril’in sırlarını çözmek ve babasının zamansız kaderinin ardındaki beyni ortaya çıkarmak için keskin bir göze ve keskin bir zihne ihtiyacınız olacak!

KİŞİSEL CENNETİNİZ
Wallace ailesinin özel mülkü olan Artemis Adası’na hoş geldiniz. Hayallerinizdeki ada kaçamağını yaratmak için inşa edin ve dekore edin!

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız, Pearl’s Peril beklediğiniz gizemdir.

————————————————– ————-
Problemi olmak? Baska öneri? Sizden haber almak isteriz! Bize buradan ulaşabilirsiniz: http://woo.ga/PPhelp
En son hikayeler, ödüller ve yarışmalar için oyunun hayranı olun:
http://www.facebook.com/pearlsperil
Bizi http: // wooga .com adresinde ziyaret edin.
Bizi beğenin: facebook.com/wooga
Pearl’s Peril’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyun içinde gerçek parayla sanal öğeler satın almanıza da izin verir. Cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Pearl’s Peril oynamak ve sosyal özelliklerine erişmek için İnternet bağlantısına ihtiyacınız olabilir. Pearl’s Peril ayrıca reklam içerebilir.
Kullanım Koşulları: https://www.wooga.com/terms-of-service/
Gizlilik Politikası: http://www.wooga.com/legal/privacy-policy/
———– ————————————— ———– –

Güncelleme Bilgileri

Pearl's Peril 8. Yıldönümünü kutluyor ve bize katılmanızdan dolayı heyecanlıyız! Hem oyunda hem de harika topluluğumuzda 8 günlük etkinlik olacak. Iris'in Gözlerini oynamanın yeni bir yolunun, yeni erişilebilirlik seçeneklerinin ve çok daha fazlasının tadını çıkarın!

Resimler

Bir cevap yazın