Pasha Fencer

Cihaza göre değişir

Pasha Fencer oyunu apk indir
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
11 Aralık 2020
Android Sürümü
12+ Orta Şiddet için derecelendirilmiştir. Daha fazla bilgi edinin
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

50 milyon Worldwild oyuncusu bulunan popüler bir dikey RPG olan Pasha Fencer, 15 Aralık’ta resmi olarak piyasaya sürülecek!

Büyülü bir kılıç ve sihir dünyası, acele edin ve kardeşlerinizle maceraya atılın, kötü patronu ve düşmanı yenmek için yan yana savaşın. Kılıcı alın ve savaşın!

Ön kayıt yaptırarak BÜYÜK ÖDÜLLER alın:
Moda-Dövüş Araştırmaları
Tittle-Bir Savaşçı Yükseliyor
Bubble-Lord’un Zaferi
Çevrimdışı Öğütme Kartı
XP İksiri
B-Elmaslar
Altın
Ön Kayıt Sayfası:
https://a.4399en.com/event/en/reservation_pashafencer/

[Yeni oyuncular için özel avantajlar]
Sana özel! Yeni Oyuncular kayıt olduklarında yeni özel modalar seçebilirler; Ayrıca özel ön kayıt modası, nehirlerdeki ve göllerdeki insanlar, Mafya Stili modası; ve diğer özel hediyeler.

[Basit dikey işlem]
Geleneksel iki elli sınırlamayı, ilk dikey RPG’yi, orijinal dikey ekran işletim kullanıcı arayüzünü ortadan kaldırarak, oyunun tadını tek elinizle çıkarabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın.

[Sunucular arası savaş alanı]
Çığır açan sunucu kısıtlamaları, tüm oyuncularla PK’nin tadını çıkarın; Kardeşlerinizle savaşın, tüm düşmanları yenin. Eğlenin, zafer kazanın.

[Ligler ve Yakın Arkadaşlar]
Çeşitli Lig günlük oynanışı, zengin Lig ödülleri, efsaneler yaratın; yakın arkadaşlar oyun, gerçek sosyal, gerçek arkadaş; Oyunda unutulmaz bir arkadaşlık bırakın!

[Muhteşem Moda]
Farklı zarif moda stilleri, havalı ve otoriter binekler, sevimli evcil hayvanlar, muhteşem kanatlar, güçlü ve keskin silahlar, onları benzersiz bir kıyafetle eşleştirin! Tarzınızı gösterin!

[Süper Görsel Keyif]
Süper görüntü kalitesi, kapsamlı yükseltmeler, süper gerçek 3D efektler ve mükemmel ayrıntılar, süper havalı beceriler ve özel efektler size muhteşem bir görsel eğlence sunar.

[Yüksek hat dışı gelir]
Herkes için akıllı AI ücretsiz, ultra yüksek çevrimdışı gelir, yükseltmesi ve ekipmanı edinmesi kolay. Ekipmana kolay erişim ve günlük görev deneyimi. Asla geride kalmayacaksın.

En son haberler için Facebook’umuzu BEĞENİN!
Facebook https://www.facebook.com/PashaFencer/

Güncelleme Bilgileri

Game endorser: Can Yaman is coming now.

Video

Resimler

Bir cevap yazın