ORMAN GEYIK AVCI

2.3.8

Orman Geyik Avcı apk oyunu indir
orman-geyik-avci.png
4.1/5 Puan: 6,916
Versiyon
2.3.8
Güncelleme Tarihi
1 Ocak 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
49M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

★★ Orman Geyik Avcı – Ormanda Oyunu ★★
Geyik avcısı oyunları ormancılık hayvan oyunları sevenler için ilginç bir ormancılık oyunu. keskin nişancı silahınızı tutun ve ormanda yaşayan hayvanların gerçek bir hayvan avcısı gibi keskin nişancı görevlerine hazır olun. geyik oyunları, vahşi bir avcı, hayvan avcısı, aslan avcısı gibi ormanda yaşayan hayvanları avlamak için bir şans verin. orman geyik avcı keskin nişancı atış oyunları ve okçuluk oyunları deneyimi ile geyiği avlamak üzeredir. hayvan avcılık oyunları ve geyik avı oyunları sevgilisi, bu birinci şahsen atış oyunu (FPS) keskin nişancı atış oyunu keyfine varacaksınız. Eğer gerçek bir avsanız o zaman bu heyecan verici FPS safari avlanma oyunu deneyin. orman geyik avcı aynen aslan avcısı oyunları, avcı av oyunları veya dino avcı oyunları gibi geyiği avlamak için fırsat tanıyacak.
★★ Orman Geyik Avcı – Geyik Avcısı Atıcı Oyunu ★★
Orman geyik avcı çarpıcı HD grafiklerle en iyi ormancılık avı ortamını sunar. Bu keskin nişancı shooter oyunu keskin nişancı bir sürü geyik avcısı shooter oyunu için silah deneyimi toplamak gerekir. Gerçek avcı, daha önce oynamış oldukları tüm geyik oyunlarında orman geyik avcı ‘nın heyecan verici seviyelerinin tadını çıkartacak. Bu geyik oyunu çok ilginç ve okçuluk oyunları farklı oyun ve kuşlar avcılık oyunları, ördek avcılık oyun okçuluk kuşlar avcılık oyunları gibi avcılık oyunlar için yay oyunları. Geyik shooter oyunları keskin nişancı tabancasıyla vurmak için teknikleri çeken çok özel keskin nişancılara ihtiyaç duyar. Keskin nişancı atışı ve bu orman geyik avcı tek bir keskin nişancı ateşi ile geyiği avlamak için avcılık için en iyi keskin nişancı atıcı olun.
★★ Orman Geyik Avcı – Hayvan Avcısı Oyunu ★★
Bu hayvan avcısı oyunu heyecanlı aksiyon vahşi avcılık becerileri ve tutkulu keskin nişancı shooting oyunu dolu. Ölümcül avcı olmak ve geyikleri avlamaktan hoşlananlar bu orman geyik avcı oynamalıdır. hayvan avcı oyunları oyunlarda çok ünlüdür. Keskin nişancı atışları için keskin nişancı silahlarını kullanmayı seven biri, bu geyik oyunda arzusunu yerine getirir. orman geyik avcı, hayvan avcısı oyun oyuncuları için mükemmel bir hayvan atma oyunudur. Bu hayvan atıcı oyunda farklı keskin nişancı silahları kullanabilirsiniz. orman geyik avcı oyunu hayvan avcısına en iyi orman ortamını ve dağ ortamlarını sağlar.
★★ Özellikleri Orman Geyik Avcı – Keskin Nişancı Avı Safari Oyunu ★★
* Keskin nişancı avcısı safarisinde çarpıcı HD grafikleri sağlandı.
* Geyik avcısı oyun sevgilisi, keskin nişancı atış deneyiminin tadını çıkarmak için 15 heyecan verici düzeyde.
* Bu ormanda hayvan keskin nişancı oyununda geyik avı için karlı dağlar ortamı.
* Avcı atıcı ormandaki oyun misyonu için keskin nişancı atıcı tabancaları çeşitliliği.
* Gerçek avcı için vahşi hayvanlar avlamak için farklı ortamlar sağlandı.
* Gerçekçi ormanda doğa, bu keskin nişancı avı avcısı safari oyununu oynarken sizi eğlendirir.
* Orman hayvanlarını avlamak için net çekim için yakınlaştırın.
* Keskin nişancı atış becerileri göstermek için avcı atıcı için farklı zamanlı düzeyler.

Güncelleme Bilgileri

GUI Güncellendi
Yeni Ortamlar
Yeni seviyeler
IAP Mevcut
Silah Yükseltme
Kontrol Ayarı
Hatalar düzeltildi
İndirgenmiş Boyut
Geliştirilmiş Grafikler

Video

Resimler

Bir cevap yazın