Need for Speed™ No Limits

5.0.4

Need for Speed™ No Limits oyunu apk indir
need-for-speed-no-limits.png
4.1/5 Puan: 4,411,881
Versiyon
5.0.4
Güncelleme Tarihi
8 Şubat 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
78M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Size Real Racing 3’ü getiren oyun geliştiricisinin sunduğu Need for Speed’in ilk beyaz mafsal sürümünde egemenlik için yarışırken tacı alın ve yeraltına hükmedin.

Çeşitli otomobiller ve özelleştirmelerle tarzınızı gösteren sürüşü oluşturun. Pedala basıp yer altı sokak yarışına girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın. Yarışmayı sona erdirin, temsilcinizi yükseltin, ardından daha fazla yarış, daha fazla özelleştirme ve daha fazla arabaya katılın. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye bakmayın.

Bu uygulama, uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİRİN
Garajınızı, Bugatti, Lamborghini, McLaren, Pagani, Koenigsegg, Hennessey ve daha fazlası gibi üreticilerin her zaman istediğiniz gerçek dünya otomobilleriyle stoklayın. Ardından, Mod Mağazası ve Karaborsa gibi noktalardan oyun içi özelleştirme sistemimizle onları kandırın ve size oynamanız için 2,5 milyondan fazla özel kombinasyon verin. Yolculuklarınız sizi bekliyor – rekabetle kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları sokaklara götürün.

HIZLI SÜRÜCÜ – VE KORKUSUZ
Blackridge sokaklarına doğru sürün, atlayışlarda ve molozların etrafında hızlanın, trafiğe, duvarlara doğru ve yüksek hızlı Nitro Bölgeleri içinden geçin. Nitroyu ters çevirin ve kendinizi adrenalinle beslenen başka bir sürüş ve sürüklenme seviyesine itin. Yerel ekiplerle ve yerel polislerle çatışırken her köşede taze bir yarış var. Sürücü özentileriyle dolu bir dünya – önde durup saygı kazanabilir misin?

KAZANMAK İÇİN YARIŞ
Sizi yenecek ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kuyruğunuzda polisten kaçarken kazın, sürükleyin, sürükleyin ve bitiş çizgisine kadar sürün. 1.000’den fazla zorlu yarışta kauçuğu yakın – ve bu sadece başlangıç ​​çizgisidir. Ünlü olun, sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir sürüş asla yeterli değildir!

———————
Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde 30 gün önceden gönderilen bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir.

Önemli Tüketici Bilgileri:
Bu uygulama: sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir); EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. oyun içi reklamları içerir; üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın); 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Güncelleme Bilgileri

Bu güncellemede:

• Sınırlı bir süre için özel Ay Yeni Yılı paketi alın
• Aston Martin Valkyrie'yi kazanmak için Blackridge çetesine katılın
• Sokaklara şık bir şekilde girin ve Volkswagen Scirocco R kazanın!
• En son Proving Grounds'ta Dodge Viper SRT10 ACR-X ile pist becerilerinizi test edin

Sokaklara hükmetmek için gerekenlere sahip misiniz? Kanıtla!

Video

Resimler

Bir cevap yazın