NBA 2K20

Cihaza göre değişir

  • De pago
NBA 2K20 Oyunu apk indir
nba-2k20.png
4.3/5 Puan: 34,957
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
28 Mart 2020
Android Sürümü
4.3 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

5 yeni NBA Hikayesi, yeni bir MyCAREER hikayesi ve yepyeni Run The Streets modu içeren mobil NBA 2K20 ile hareket halindeyken klasik 2K aksiyonu atın! Mevcut veya tüm zamanların en iyi NBA takımlarıyla 5’e 5 basketboldan Blacktop’ta sokak basketboluna kadar, NBA 2K20 tüm oyuncular için çeşitli oyun modlarıyla doludur.

Özellikleri:
YEPYENİ SOKAK MODUNU ÇALIŞTIRIN
Herhangi bir NBA 2K oyununda ilk kez, MyPLAYER’ınızı 3’e 3 sokak basketbolu yarışmalarıyla dünyanın dört bir yanına götürün. Sıcak bir seri yakalayın ve büyük ölçüde geliştirilmiş yetenekler ve niteliklerle oyunu ele geçirin. Dereceli Liderler Panosundaki bir yer için diğer oyunculara karşı yarışın veya Şampiyonada ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

NBA HİKAYELERİ GERİ DÖNÜYOR
Oynayabileceğiniz 5 yeni NBA Hikayesi ile en ünlü NBA oyuncularının ve takımlarının geçmişini deneyimleyin.

YENİ MyCAREER HİKAYESİ
MyPLAYER’ınızı oluşturun ve üniversiteden NBA’e olan yolculuğunuza devam edin. Tüm zamanların en iyileri arasında yerinizi almak için gerekenlere sahip olacak mısınız?

DERNEK
GM olarak bir takımın kontrolünü ele alın. Kadroyu yönetin, gelen çaylak sınıfını araştırın ve taslak oluşturun, bütçeyi yönetin ve daha fazlasını yapın!

ÇOK OYUNCULU
Yeni Hızlı Maç özelliği ile rakipleri bulmak her zamankinden daha kolay ve hızlı. 5’e 5 maçları veya Blacktop oyunlarını oynamak için LAN veya Google Play Oyunlar aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurun.

YENİ 2K BEATS SOUNDTRACK
Drake, Diplo, T-Pain ve daha fazlasından şarkılar içeren NBA’in zirvesine giden yolculuğunuzda size yeni bir film müziği eşlik ediyor!

Güncelleme Bilgileri

• Kadro Güncellendi
• Hata düzeltmeleri

Resimler

Bir cevap yazın