Mobile Legends: Bang Bang

1.5.26.5721

Mobile Legends: Bang Bang oyunu apk indir
mobile-legends-bang-bang.png
4.1/5 Puan: 24,075,439
Versiyon
1.5.26.5721
Güncelleme Tarihi
20 Kasım 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
101M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA karşılaşmasında arkadaşlarınıza katılın, Mobile Legends: Bang Bang! En sevdiğiniz kahramanları seçin ve silah arkadaşlarınızla mükemmel takımı kurun! 10 saniyelik eşleştirme, 10 dakikalık savaşlar. Koridor, ormancılık, kule koşusu, takım savaşları, PC MOBA’ların ve aksiyon oyunlarının tüm eğlencesi avucunuzun içinde! ESpor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends: Bang Bang, 2017’nin yepyeni mobil eSpor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi paramparça edin ve en güçlü Meydan Okuyucunun tacını alın!

Telefonunuz savaşa susamış!

Özellikleri:

1. Klasik MOBA Haritaları, 5’e 5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5’e 5 savaşlar. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritten fazla savaşın. 4 orman alanı. 18 savunma kulesi. 2 Vahşi Patron. Klasik MOBA haritalarının eksiksiz reprodüksiyonları. Tam 5v5, İnsan ve İnsan savaşları. Gerçek MOBA oyununa muzaffer bir dönüş.

2. Takım Çalışması ve Strateji ile Kazanın
Hasarı engelleyin, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarını iyileştirin! Takımınızı demirlemek veya MVP ile eşleşmek için Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler vb. Arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli olarak piyasaya sürülüyor!

3. Adil Dövüşler, Takımınızı Zafere Taşıyın
Tıpkı klasik MOBA’lar gibi, kahraman eğitimi veya istatistikler için ödeme yoktur. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun için bu adil ve dengeli platformda beceri ve yeteneklere göre belirlenir. Kazanmak İçin Öde Değil, Kazanmak İçin Oyna.

4. Basit Kontroller, Ustalaşması Kolay
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri düğmeleri ile usta olmak için ihtiyacınız olan tek şey 2 parmak! Otomatik kilitleme ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine son vuruş yapmanızı sağlar. Asla kaçırma! Kullanışlı bir donatmak için dokunma sistemi, savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlar!

5. 10 Saniyelik Eşleştirme, 10 Dakikalık Maçlar
Çöpçatanlık sadece 10 saniye sürer ve savaşlar 10 dakika sürer, oyunun başındaki sessiz seviyeyi geçerek yoğun savaşlara atlar. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan çiftçilik ve daha heyecan verici aksiyon ve yumruk atan zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir anda, sadece telefonunuzu kaldırın, oyunu çalıştırın ve kendinizi kalp atışları hızlandıran MOBA yarışmasına bırakın.

6. Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı
Çoğu MOBA’da bağlantı kopması, ekibinizi kurumaya bırakmak anlamına gelir, ancak Mobile Legends: Bang Bang’in güçlü yeniden bağlanma sistemiyle, düşerseniz, saniyeler içinde savaşa geri dönebilirsiniz. Ve çevrimdışıyken, 5’e 4 durumundan kaçınmak için karakteriniz AI sistemimiz tarafından kontrol edilecektir.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Mobile Legends: Bang Bang’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Mobile Legends: Bang Bang’i oynamak veya indirmek için en az 12 yaşında olmalısınız.

Bize Ulaşın
Oyun sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü problemde size yardımcı olması için oyundaki [Bize Ulaşın] butonu üzerinden müşteri hizmetleri yardımı alabilirsiniz. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm Mobile Legends: Bang Bang düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Güncelleme Bilgileri

1. Yeni Kahraman [Benedetta], Gölge Korucu, Kasım ayı başlarında satışa sunulacak. Bizi izlemeye devam edin.
2. Cesur Kılıç [Lapu-Lapu] yenilendi! Gel ve kontrol et!
3. Yeni Mod [Shadow Brawl] mevcuttur. Daha eğlenceli 5'e 5 maçlar sizleri bekliyor!
4. Yeni Harita [Cadılar Bayramı Karnavalı] burada! Haritadaki çeşitli Cadılar Bayramı temalı öğeler keşfetmeniz için sizi bekliyor!

Video

Resimler

Bir cevap yazın