Mini Football – Mobile Soccer

1.2.0

Mini Football - Mobile Soccer Oyunu apk indir
mini-football-mobile-soccer.png indir
4.2/5 Puan: 201,097
Versiyon
1.2.0
Güncelleme Tarihi
17 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
156M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Botlarınızı giyin ve bu yepyeni futbol oyununda sahaya çıkmaya hazırlanın! Bu yeni ve oynaması kolay futbol oyununda futbolu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Mini Futbol’da, orijinal oyuna sadık kalırken sıradan bir oyun deneyiminin keyfine varacaksınız. Stadyumlarda kükreyen kalabalığı alma, harika çığlıklar atma ve şimdiye kadar var olan en güçlü takımı kurma zamanı!

Al ve Oyna
Futbolun ilk gündelik deneyimine hoş geldiniz. Mini Futbol, ​​orijinal spora hala sadık kalan sıradan bir toparlama ve oyun hissine sahiptir. Sonsuz mekaniklerle zaman kaybetmenize gerek yok, sadece alın ve doğrudan aksiyona dalın!

Takımınızı Oluşturun, Yükseltin ve Özelleştirin
Mini Futbol’da, sıradan oyunculardan destansı olanlara kadar oyuncular kazanabilir ve takımınızı herhangi bir sahada en çok korkulan rakiplere dönüştürmek için onları geliştirebilirsiniz. Ekibinizi kurmanın yanı sıra, aşağıdakilerden 100’den fazla özelleştirilebilir seçenekle tamamen kendi resminize göre özelleştirebileceksiniz:
● Benzersiz logolar, formalar, şortlar, çoraplar ve botlar
● 30’dan fazla benzersiz ülke kiti
● Tercih ettiğiniz topu seçerek oyun deneyiminizi kişiselleştirin
● Ekibinize ad verin

En nadir ekipman parçalarını kazanın ve onları gösterin!

Farklı Kademelerde Oynayın
Futbol kariyeriniz boyunca ilerledikçe daha büyük, daha yüksek ve daha etkileyici olacak 5 benzersiz ve orijinal stadyum.
İster ev sahanızda ister uluslararası bir ortamda olsun, her oyun farklı hissedecek. Yeni ve daha etkileyici stadyumlar yolda, bu yüzden gelecekteki güncellemeleri takip edin.

Dünyayı yönetmek
Harika ödüller kazanmak ve her zaman rekabette zirvede olmak için liderlik tablolarında yükselin. Her hafta, Brass League’den All-Stars League’e kadar liglerde yükselme şansınız olacak, bu yüzden daha büyük ve daha iyi ödüller kazanmak için bu promosyon noktalarını hafta sonuna kadar aldığınızdan emin olun!

————————————–

Bize Ulaşın:
[email protected]

Güncelleme Bilgileri

* Turnuvalar burada! Herkesi yenin ve sonunda o bardağı alın! Dünyaya kimin patron olduğunu göster!
* Noel Mini Futbol'a geldi, özel bir stadyumda oynayın ve Noel ruhuna girin!
* Profilinizi harika yeni Avatarlarla kişiselleştirin
* Eggshell Arena'da soğuk ve yağmurlu bir günde yapabilir misin? Artık yoğun yağmur ve kar altında gece veya gündüz oynayabileceğiniz gelişmiş bir görsel deneyime hazır olun

Video

Resimler

Bir cevap yazın