Meyve Küpü Patlaması

1.8.3

Meyve Küpü Patlaması oyunu apk indir
Versiyon
1.8.3
Güncelleme Tarihi
27 Kasım 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
92M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Dokunun, patlatın, ezin, kaboom! Fruit Cube Blast, renkli blokları patlatmak ve şaşırtıcı karakterlerin vahşi dünyasında çılgın eşlemeler yapmakla ilgili heyecan verici bir oyundur!

Bir sürü sulu bulmacayı çözerken fantastik bir maceraya atılın. Tek yapmanız gereken, ekrandaki renkli meyve bloklarını eşleştirmek için dokunmak. Daha büyük eşleşmeler yapın ve ekranda bazı taze patlamalar yapmak için mükemmel olan tatlı güçlendiriciler yaratın! Parçaları patlatarak her bulmacayı temizleyin, ardından bir sonraki seviyeye geçmek için eşleştirme becerilerinizi kullanın.

Fruit Cube Blast tonlarca farklı bloğu patlatmanıza, ezmenize ve patlatmanıza izin verir, ancak akıllıysanız bulmacaları eğlenceli kombinasyonlar oluşturarak çözeceksiniz. Her bulmaca, çarpışan meyveler ve diğer nesnelerle doludur. Akıllı dokunuşlar yapın, doğru blokları eşleştirin ve renk küplerini yeterli beceriyle ezin; yeni ve heyecan verici güçlendirmeler yaratacak ve şaşırtıcı kombinasyonlarla ekranı temizleyeceksiniz. İşte biz buna harika diyoruz!

Eğlenceli özellikler şunları içerir:
Tonlarca meyve bulmacasını eşleştirin, dokunun ve patlatın.
Tüm sevimli karakterleri kurtarmak için vahşi güçlendirmeleri serbest bırakın.
Facebook üzerinden arkadaşlarınıza karşı yarışın.
Oynaması kolay ama ustalaşması zor!

Bu çılgın bulmaca eşleştirme macerasında renkli güçlendiriciler patlatılmayı bekliyor. Ayrıca çılgın hediyelerin kilidini açabilir, tuhaf görünen solucan düşmanlarını yenebilir ve uzun ve zorlu maceranızda dost karakterlerle tanışabilirsiniz.

Unutmayın: Ne kadar çok eşleşirseniz, puanınız o kadar iyi olur. Ekranı parçalayan güçlendiriciler ve blok patlatan yeni öğeler dahil olmak üzere ekstra özel bonuslar kazanmak için devasa kombinasyonları tamamlamaya çalışın! En renkli ve en çılgın eşleştirme oyunu Fruit Cube Blast ile tatlı dişinizi şımartın!

Güncelleme Bilgileri

Noel Baba'nın elfleri oyuncak yapmadıklarında ne yapar? Elbette Fruit Cube Blast oynayın! En lezzetli eşleştirme oyunuyla tatil sezonuna girin! Fruit Cube Blast, ÜCRETSİZ olarak tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur! Taze meyve aromaları sadece birkaç dokunuş uzaklıkta! Hemen indirin ve oynamaya başlayın!

Bu güncellemedeki yenilikler:
Toplam 2820 seviye!
Mevsimsel ses, müzik ve grafikler
Özel satış teklifi!

Video

Resimler

Bir cevap yazın