Magnum Quest

1.4.9.86355

Magnum Quest oyunu apk indir
Versiyon
1.4.9.86355
Güncelleme Tarihi
23 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
70M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Dünyanın her yerinden oyuncularla bu 3 boyutlu görsel olarak büyüleyici RPG strateji oyununda harika bir maceraya başlayın.
Tanrılar tarafından terk edilen çağ. Kötü Fallen One, eski güçlü mührü gizlice kırdı ve karanlık güçlerini Armuda Kıtasına yaydı. Kahramanlar yaklaşan tehlikeyi anladı. Anavatanlarını korumak için, Magnum Quest’e gitmek için birleştiler …
Şimdi, parlama sırası sizde!
Çeşitli kahramanlar toplayın.
Tehlikeli zindanları keşfedin.
Ölümsüz Düşmanları ezin.
Karanlık Güçleri mağlup edin.
Zaferlerinizi alın.
Hepsi Magnum Quest’te!

**Özellikleri**
EFSANEVİ KAHRAMANLARI EŞSİZ KARAKTERLERLE TOPLA
Fortress’ten sadık Paladin, Forest’tan güzel elfler, Wild’dan kurnaz cin ve Shadow’dan vahşi lich ile tanışın. Çeşitli kahramanların hikayelerini ve karizmatik karakterini öğrenin. Ve muhteşem ve güçlü yetenekleriyle sizin için savaşacaklar.
En önemlisi, onları bir kez tanıdığınızda, modelleri size sadakatlerini göstererek kalıcı olarak rafınızda duracak.

OYUNDA ŞIK VE ZARİF SANAT KEYFİNİ ÇIKARIN
Silah Ustalarının parıldayan zırhlarını görün. Elflerin saçlarındaki sıvı altın akışını hissedin. Lonca Bossu tarafından çağrılan fırtınada donmuş. Zindanlarda ejderha tarafından püskürtülen aleve dokunun.
Magnum Quest’te mükemmel görüntülerin ve canlı hareketlerin keyfini çıkarın. Konsol oyunu benzeri yüksek kaliteyi cep telefonunuzda yaşayın.

MASANIZDA CANLI BÜYÜK BİR DÜNYA
Hayal gücünüzdeki kahramanlar ve düşmanlar artık masanızda canlandı! Bu 3B dünyada, dizüstü bilgisayarı açarak farklı alanlara dalabilir ve kristal küredeki savaşları gözlemleyebilirsiniz. Boşta kalan ödüllerinizi hazine sandığından toplamayı unutmayın. Goblin sizin için altın toplamak için çok çalışıyor!
Dünyanın her yerinden diğer maceracılarla birlikte bu 3B dünyaya kendinizi kaptırın. TRPG ile eski güzel günler geri döndü.

STRATEJİLERİNİZLE SAVAŞ
Korkunç düşmanlarla yüzleşin! Öne çıkma zamanın geldi. En güçlü kahramanların seviyesini yükseltin ve kademelerini yükseltin; hizipler arasındaki karşı etkiden yararlanmak; becerilerin etkisini en üst düzeye çıkarmak ve düşmanlarınıza ölümcül darbeyi indirmek için düzeni değiştirin.
Stratejinizi farklı düşmanlarla karşılaştığınızda ve ayrıca Arena’daki diğer maceracılarla savaşırken ayarlayın. Aklınızı kullanın ve oyunda asla sıkılmayacaksınız.

GİZLİ HAZİNELERİ KEŞFEDİN VE KEŞFEDİN
Zorluklar, sırlar, efsaneler, bol hazinelerin yanı sıra Armuda diyarına dağılmış durumda. Kadronuzu kurabilir, bir Loncaya katılabilir, düşmanlarınıza baskın yapabilir, Denemeyi deneyimleyebilir ve antik hazinede ödülleri elde edebilirsiniz.
Magnum Quest’te deneyimleyebileceğiniz şey bunlardan çok daha fazlasıdır. Ayrıca labirentlerden kaçmak için doğru yolu bulmanız, denemede kazanmak için uygun kartı seçmeniz ve doğru NPC ile konuşmanız gerekecek. Armuda Kıtasını keşfedin ve eğlenin!

Güncelleme Bilgileri

1.4.9.86355

Resimler

Bir cevap yazın