Live Wallpapers, Screen Lock, Ringtones – W.Engine

7.1

Live Wallpapers, Screen Lock, Ringtones - W.Engine uygulaması apk indir
live-wallpapers-screen-lock-ringtones-w-engine.png indir
4.6/5 Puan: 288,069
Versiyon
7.1
Güncelleme Tarihi
23 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
10M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Android için Wallpaper Engine (Telefonlar), telefonunuzu, tabletinizi veya diğer cep telefonunuzu kolayca özelleştirmek için ücretsiz zil sesleri, bildirim sesleri, alarm sesleri, canlı duvar kağıtları HD (düşük pil tüketimiyle), Videolar, GIF’ler, duvar kağıtları 4K / HD / 4D ve 3D duvar kağıtları sunar en kaliteli içeriğe sahip cihaz birkaç dakika içinde.

Neden Walloop Motorunu seçmelisiniz?

Canlı kilit ekranı ⇨ Kilit ekranı olarak canlı bir duvar kağıdı kullanın.
Canlı Duvar Kağıtları ⇨ Binlerce özel ve HD Canlı Duvar Kağıtları ücretsiz.
Zil Sesleri ve Ses Bildirimleri ⇨ Aramalarınız için en iyi zil seslerini veya yüzlerce seçenek arasından en iyi bildirim sesini bulun.
4K Duvar Kağıtları ⇨ Gerçek 4K Arka Planlar ve ilk kez 8k’de.
Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici ⇨ En sevdiğiniz duvar kağıtlarını veya canlı duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirebilirsiniz.
Videolarınız ⇨ Videolarınızı canlı duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.
Pil tasarrufu yapın ⇨ Harika performansa sahip pil verimli bir uygulama oluşturmak için en son teknolojilere odaklandık.
Yükle ⇨ Videolarınızı, resimlerinizi veya zil seslerinizi herhangi biriyle kolayca paylaşabilirsiniz.
Koleksiyonlar ⇨ Sanatçıların en iyi premium içeriklerinin keyfini çıkarın.
Optimize edilmiş ⇨ Optimize edilmiş bir önizlemeyi hızlı yükleyerek harika bir görsel tasarım ve UI stili elde edeceksiniz.
Kategoriler ⇨ Aşağıdakileri içeren 30’dan fazla kategoride sıralanan çok sayıda canlı duvar kağıdı, arka plan ve zil sesi sunuyoruz:
Anime, Soyut, 3 Boyutlu, Havadan Görünüm, Amoled, Hayvanlar, Sanat Eserleri, Bulanıklaştırma, Bokeh, Karanlık, Düşük Poli, Efsaneler (Tv dizisi, Süper Kahramanlar), Malzeme, Minimal, Dağlar, Çoklu Gözlemler, Alıntılar, Manzara, Uzay, Evren, Doku , Tilt Shift, Vaporwave, Glitch, Cutie, K-Pop, Video Games ve çok daha fazlası!

Güzel 4K Duvar Kağıtları ve Canlı Duvar Kağıtları HD
⋇ Telefonunuzun ana ekranına veya kilit ekranına uyması için milyonlarca arka planı veya canlı duvar kağıdını arayın veya göz atın.
⋇ Markalı HD duvar kağıtları ve büyük filmlerden ve spor etkinliklerinden kilit ekranı arka planlarını içeren temalı koleksiyonlar.
⋇ Ücretsiz canlı duvar kağıtları, hareketli görüntüleri arka planınız veya kilit ekranınız olarak ayarlamanıza izin verir.
⋇ Duvar kağıdınızı ve kilit ekranınızı ücretsiz olarak istediğiniz sıklıkta güncelleyin!

Yüksek Kaliteli Ses
⋇ Tüm cihaz seslerinizi kişiselleştirmek için milyonlarca zil sesini, bildirim sesini ve alarmı önizleyin ve indirin.

Kaydet ve Yükle
⋇ Kaydet, tüm favori duvar kağıtlarınıza ve zil seslerine herhangi bir cihazdan erişmek için tek bir giriş oluşturmanıza olanak sağlar.
⋇ İndirmeden favorilere bir ses veya duvar kağıdı ekleyin.
⋇ Zil seslerinize ve duvar kağıtlarınıza tek bir basit girişle tüm cihazlarınızdan erişin
⋇ Anneler Günü, Yeni Yıl, Cadılar Bayramı ve Noel gibi en popüler tatillerden her durum için daima yeni özel tatil canlı duvar kağıtları, duvar kağıtları ve zil sesleri ile doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler ve daha fazlası için harika özelleştirmeler.

Video

Resimler

Bir cevap yazın