Legends of Runeterra

02.03.027

Legends of Runeterra oyunu apk indir
legends-of-runeterra.png
4.6/5 Puan: 459,782
Versiyon
02.03.027
Güncelleme Tarihi
2 Mart 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
103M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Bu strateji kart oyununda beceri, başarınızı tanımlar – şansı değil. Benzersiz kart sinerjilerinin kilidini açmak ve rakibinizi alt etmek için ikonik şampiyonları, müttefikleri ve Runeterra bölgelerini karıştırın ve eşleştirin.

HER ANDA USTALAŞ
Dinamik, değişken oyun, her zaman tepki verebileceğiniz ve karşı koyabileceğiniz anlamına gelir, ancak rakibiniz de yapabilir. Her biri orijinal League of Legends yeteneklerinden ilham alan farklı bir mekaniğe sahip düzinelerce şampiyon kartından destenize dahil edin.

Şampiyonlar savaşa güçlü kartlar olarak girer ve akıllı oynarsanız, daha da destansı olmak için seviye atlarlar. Oynadıkça Şampiyon Ustalığı armaları kazanmak için şampiyonlarınızın seviyesini oyun içinde birkaç kez yükseltin.

HER ZAMAN YENİ BİR OYNAMA YOLU
Oyundaki her şampiyon ve müttefik, Demacia, Noxus, Freljord, Piltover ve Zaun, Ionia, Targon, Shurima ve Shadow Isles dahil olmak üzere Runeterra’nın bir bölgesinden geliyor.

Rakiplerinize karşı size benzersiz avantajlar sağlamak için farklı şampiyonların ve bölgelerin birlikte nasıl çalıştığını keşfedin. Sürekli gelişen bir metada sık sık çıkan yeni sürümlerle birleştirin, uyarlayın ve denemeler yapın.

KAZANMAK İÇİN OYNA, KAZANMAK İÇİN ÖDEME YAPMAYIN
Ücretsiz olarak kart kazanın veya parça ve joker karakterlerle tam olarak istediğinizi satın alın – koleksiyonunuzun kontrolü sizdedir ve rastgele kart paketleri için asla ödeme yapmazsınız. Her zaman belirli kartlar satın alma seçeneği varken, koleksiyonunuzu bir kuruş harcamadan kolayca tamamlayabilirsiniz.

Zafer veya yenilgi, her savaş deneyim ve ilerleme getirir. Önce hangi bölgeyi keşfetmek istediğinizi seçin ve sizi çağıran müttefiklerin, büyülerin ve şampiyonların kilidini açın.

Haftada bir kez Kasadaki sandıkların kilidini açacaksınız. Bu sandıklar ne kadar çok oynarsanız seviye atlar ve içindeki kartların nadirliğini şampiyona kadar yükseltir. Sandıklar, istediğiniz herhangi bir karta dönüştürülebilen joker karakterler de içerebilir.

RANKLARI TIRIN
Her sezonun sonunda, LoR’un dört bölgesel parçasının (Amerika, Asya, Avrupa ve Güneydoğu Asya) her birinde yer alan 1024 dereceli Dereceli oyuncu, sezonluk turnuvada gurur, şan ve para ödülü için rekabet edebilecek.

Ancak Dereceli oyun, Sezonluk Turnuvalara katılmanın tek yolu değildir; Son Şans Eldivenini de çalıştırabilirsiniz. Eldivenler, benzersiz kuralları ve özel ödülleri olan sınırlı süreli rekabetçi modlardır.

TASLAK VE ADAPT
Keşif Gezileri’nde, koleksiyonunuzda olmasalar bile Runeterra’nın her yerinden şampiyonları, takipçileri ve büyüleri kullanarak bir deste hazırlayın ve inşa edin! Ardından yeni keşfedilen stratejinizi diğer oyunculara karşı test edin ve ödüller için savaşın.

Laboratuvarlar, klasik Legends of Runeterra formülünde daha aşırı değişikliklere odaklanan sınırlı süreli deneysel oyun modlarıdır. Belirli kısıtlamalara sahip önceden hazırlanmış bir deste seçin veya kendinizinkini getirin. Kurallar her zaman değişiyor ve bazen arkadaşlarınızdan biraz yardıma ihtiyacınız olabilir! Heimerdinger’in ne pişirdiğini görmek için sık sık tekrar kontrol edin

Güncelleme Bilgileri

İmparatorluğunuzu uyandırın. Yükselmiş Genişlemenin İmparatorlukları artık yayında!

Tam Yama 2.3.0 notları https://playruneterra.com/en-us/news adresinde.

Bu yama:
-Yeni Bölge: Shurima
9 yeni şampiyon dahil olmak üzere -110 yeni koleksiyon kartı
-Etkinlik Geçişli Yükselmiş Etkinliğin İmparatorları artık mevcut

Video

Resimler

Bir cevap yazın