Legend of Blades

201912231400

Legend of Blades oyunu Apk indir
legend-of-blades.png indir
3.8/5 Puan: 52,361
Versiyon
201912231400
Güncelleme Tarihi
31 Aralık 2019
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
5.8M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

【Legend of Blades】 boşta duran, çok oyunculu bir Çevrimiçi Oyun. Otomatik Savaş Modunun yardımıyla ellerinizi serbest bırakın, Zindanlarda her türlü canavara karşı şiddetli savaşın ve PVP arenasında diğer oyunculara karşı yoğun mücadeleyi deneyimleyin.

【Ellerinizi Serbest Bırakın】
Otomatik Savaş Modu, dinlenirken ellerinizi serbest bırakmanıza ve kazanmanıza olanak tanır. Çevrimdışı olsanız bile, Çevrimdışı Savaş Modu, siz onları almak için çevrimiçi olana kadar bir dizi ödül üretmeye devam edecektir.

【Boss Avları】
Zindanların derinliklerine inin, acımasız Boss’larla karşılaşın, onlarla savaşın, onları öldürün ve ardından tüm gizli hazinelerin ilahi teçhizatlar, büyük miktarda Altın ve gizli eşyalar dahil olduğunu alın.

【Evrim Sistemi】
Savaşarak kaynak toplayın, ekipmanlarınızı İlahi Ekipmana yükseltmek için kullanın, kanatlarınızı ve ruhunuzu yükseltin, sonunda Göksellere dönüşün.

【Çoklu Karakterler】
Ana karakteriniz belirli bir seviyeye ulaştığında ikinci ve üçüncü karakteri etkinleştirin, gücünüzü ikiye katlayın ve üçe katlayın.

【PVP Arena】
PVP arenasında diğer oyuncularla yarışın, onlara ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin. Şampiyon ol, arenanın tepesinde duruyor, tüm ödüller ve zaferler senin.

【Kale Kuşatması】
Lonca arkadaşlarınızı toplayın, kaleleri kuşatın ve fethedin. Toprakları ve tüm kaynakları ele geçirin.

Facebook:
https://www.facebook.com/Legend-of-Blades-Flame-Knight-289500905292906

Güncelleme Bilgileri

1.Yeni Yıl2020
2. Oturum açma süresini optimize edin
3. Oyunun sorunsuz çalışmasını sağlamak için optimize edin

Resimler

Bir cevap yazın