Kariyer.net – İş İlanları

5.3.11

Kariyer.net - İş İlanları uygulaması apk indir
kariyer-net-is-ilanlari.png indir
4.1/5 Puan: 86,904
Versiyon
5.3.11
Güncelleme Tarihi
3 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
15M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Türkiye’de en fazla iş ilanına sahip insan kaynakları platformu Kariyer.net olarak, iş arayan adayların kariyer hayatlarında ihtiyaç duydukları her an yanında olma misyonu ile çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak, Kariyer.net – İş Ara, İş İlanı İncele uygulaması ile iş arayanları 106.000’in üzerinde şirket ve 100.000’den fazla tam zamanlı, yarı zamanlı (part-time), freelance, remote (uzaktan çalışma) ve home office iş ilanları ile buluşturuyoruz.

Kariyer.net – İş Arama, İş İlanı İnceleme uygulaması ile;
– Kendini en iyi şekilde ifade etmek için özgeçmiş oluşturabilir, CV yaratabilir ve anında CV’ni indirebilirsin.
– Özgeçmiş ve CV içerisinde yetenek, sertifika, seminerlerini girerek kişiselleştirebilirsin.
– Facebook hesabınla kayıt olabilir, kolayca CV yaratabilirsin.
– 100.000’den fazla full time, part-time, freelance, remote ve home office iş ilanına başvurabilirsin.
– Başvurduğunuz ilanlara, eğitimini, iş deneyimini, ilgilendiğin pozisyonlara özel çıkan iş ilanları için alarm kurup, otomatik e-postana gönderebilirsin.
– Özgeçmişine / CV’ne bakan şirketlerin, hangi iş ilanı için baktığını görebilirsin.
– İlgilendiğin iş ilanına yapılan başvuru ve görüntülenme adedine ulaşabilir, ilanı yayınlayan şirketin başvuran adaylara en son ne zaman baktığına ulaşabilirsin.
– Kariyer hayatın boyunca seni geliştirecek iş hayatından mülakat koçluğuna, CV hazırlamadan iş görüşmesi hazırlığına kadar 100’lerce içeriğe ulaşabilirsin.
– HRVenue ürünü sayesinde şirketler ile online mülakatlarla video call / görüntülü konuşma yapabilirsin.

Her gün yayınlanan binlerce iş ilanı arasında yasal olarak kamu iş ilanlarını göremeyebilirsin, kamu iş ilanları için İşkur iş ilanlarına bakmanı öneririz.

Kariyer.net olarak “İşimiz gücümüz iş bulmak” diyor, Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak kullanıcılarımızın kariyeri için hayatını kolaylaştıracak ve deneyimini iyileştirecek yenilikler için çalışmaya devam ediyoruz.

Tam zamanlı, yarı zamanlı (part-time), home office , evden / uzaktan çalışma, freelance, remote ya da mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde mi görmek istiyorsun? Daha fazla iş aramak istemiyor musun? Acilen bir işe mi ihtiyacın var? Yeni bir iş için kolları sıvadın mı? En fazla eleman arayan şirket hangisi merak mı ediyorsun? Yeni eleman arayan tüm şirketlere tek tıkla ulaşmak istemez misin? Hemen Kariyet.net – İş ara, İlan İncele uygulamasını indir ve özgeçmiş / CV oluştur! Yüz binden fazla iş ilanı arasından, hemen sana uygun iş ilanlarına hazır özgeçmişinizle başvur ve hızla iş bul!

Kariyer.net – İş İlanları uygulamasından, satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, muhasebe elemanı, insan kaynakları uzmanı, yönetici asistanı, inşaat mühendisi, satın alma uzmanı, finans uzmanı, tercüman, mobil uygulama geliştirme uzmanı, yazılım uzmanı, iş analisti gibi binlerce pozisyonu içeren iş ilanlarına ulaşabilirsin. Türkiye’nin 81 ilinde restoran, ofis, plaza, iş merkezi, lokanta, AVM, mağaza, market, sanayi merkezleri, fabrika ve yeni iş kuran birçok şirketin iş ilanlarına ulaşıp, yeni bir iş sahibi olma fırsatını yakalayabilirsin. Tüm bu ilanlar için kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için özgeçmiş hazırlamayı / CV hazırlamayı unutma!

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Adana, Muğla, Samsun, Mersin, Aydın, Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki iş ilanlarını arayıp, özgeçmişinle (CV) hemen iş başvurusunda bulunabilirsin.

Kariyer.net – İş İlanları uygulaması bir Kariyer.net markasıdır. Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak, İşkur tarafından faaliyet göstermektedir.

Güncelleme Bilgileri

Bu versiyondaki yenilikler: Profildeki "Özgeçmiş" sayfasını yeniledik. Artık tüm özgeçmişlerini görebilir, kopyalayabilir ve tümünde değişiklik yapabilirsin. Aynı zamanda yeni özgeçmiş ekleyebilirsin. Şifre değiştirme, kişisel bilgiler ekleme ve bildirimleri yönetme alanlarını, “Ayarlar” sayfasına taşıdık. Ayrıca uygulamadaki diğer ufak tefek hataları düzelttik ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Video

Resimler

Bir cevap yazın