Idle Museum Tycoon: Empire of Art & History

Cihaza göre değişir

Idle Museum Tycoon oyunu apk indir
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
15 Aralık 2020
Android Sürümü
3 + için derecelendirildi Daha fazla bilgi edinin
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Bu eğlenceli iş adamı oyununun amacı, müzenin tamamını inşa etmek, onarmak ve yönetmektir. Sanat, Kültür ve Tarih sizin işiniz! Tüm zamanların en inanılmaz sanat ve tarih koleksiyonlarını görmeleri ve düşünmeleri için ziyaretçileri çekmek için her türden sergiyi yönetmeniz gerekiyor!

Kaynakları bir iş yönetimi simülatörü oyunu gibi yönetin ve optimize edin ve şimdi sanat imparatorluğunuzu inşa edin! Küçük bir galeriyle başlayın, müzeye ziyaretçi çekin, para kazanmak için bilet satın, kazancınızı yeni harika sanat koleksiyonları satın almak için yatırın ve daha fazla temalı galeri inşa edin!

Ünlü sanatçılar ve en büyük beyinler tarafından yapılan resim ve heykelleri sergileyeceğiniz çağdaş sanat, pop art, modern sanat ve klasik sanattan enstalasyonların inşası, onarımı ve öncülüğünden sorumlu olacaksınız! En iyi Leonardo da Vinci eserlerini rönesans galerinizde göstermeye ne dersiniz?

Müze sadece sanatla ilgili değil, aynı zamanda tarih ve bilimle de ilgili! Jurassic serginize bir triceratops fosili veya güçlü tyrannosaurus rex gibi en büyük dinozor bulgularını getirin! Mısır, Yunanistan veya Çin’den kalıntıları, Aztekler ve Mayalar gibi eski uygarlıklara ait eserleri ve dünyanın dört bir yanından her türlü tarihi eseri sergilemek için bir galeri inşa etmek isteyebilirsiniz.

Uzaya seyahat etmeye ne dersiniz? Konuklarınız, astronomideki en büyük başarıları sunan Uzay galerisini ziyaret edebilir! Uzay sondalarının, roketlerin, uyduların, uzay giysilerinin, uzay gemilerinin ve insanlık tarafından yapılan diğer tüm uçuş teknolojilerinin ötesinde, ziyaretçiler gezegenler, yıldızlar ve galaksiler hakkında da bilgi edinebilir!

Bu Müze sizin yardımınızla çok büyük olabilir ve ziyaretçiler okyanus dünyasını da keşfedebilir! Evet, denizlerin harikalarının sergilerini yönetebilirsiniz. Köpekbalıkları, balinalar, tarih öncesi balıklar ve su altı canavarları!

Bir süpervizör olarak, işin devam etmesini ve kârın gelmesini sağlamak için tüm büyük ve küçük görevleri yerine getirmek sizin işinizdir! Buna yardımcı olmak için, bu boş oyun aynı zamanda oynanacak çok sayıda kültürel test içeren harika bir Trivia oyunu da sunuyor! Sanat, Tarih, Kültür, Orta Çağ, Eski Medeniyetler, Müzik, Bilim gibi farklı konularda bilginizi test edin ve Müzeyi geliştirmenize yardımcı olacak ödüller kazanın.

Şehirdeki en zengin işadamı olmak için bu iş adamı oyununun tadını çıkarın ve bir Müzeyi yenileyin!

Özellikleri:
– Oynaması kolay ve ustalaşması zor.
– Çevrimdışı olsanız bile nakit kazanın.
– Galeri için daha fazla eşya toplayarak sergilerinizi yükseltin!
– Para gelirini en üst düzeye çıkarmak ve yeni cazibe merkezleri inşa etmek için kaynakları yönetin!
– Kârınızı artırmak için tur rehberleri ve yöneticiler kiralayın.
– Yönetilecek tonlarca sergi: Rönesans, Jura, Çağdaş sanat, Mısır, Uzay, Mezoamerika, Yunan ve Roma sanatı, Orta Çağ, Asya, Modern sanat, Afrika, Pop art, İskandinav tarihi ve müzik aletleri, sergiler gibi çok daha fazlası araba ve uçak!
– Harika trivia oyunlarını yanıtlayarak ödüller kazanın!
– Nadir eserler ve pahalı kalıntılar toplayın!
– Gerçek zamanlı 3D grafikler!

Müzenizi genişletin ve tüm zamanların en zengin sanat kralı olun!

Bir sorun mu var? Harika bir yeni özellik önermek ister misiniz? Geri bildiriminizi Pixodust Games’e gönderin. Oyuncularımızdan haber almayı seviyoruz! [email protected]

Güncellemeleri kontrol ettiğinizden emin olun. Her zaman oyunu iyileştirmenin ve yeni özellikler eklemenin yolları üzerinde çalışıyoruz!

Gizlilik Politikası:

Privacy Policy


Şartlar ve koşullar:

Terms and conditions

Video

Resimler

Bir cevap yazın