Idle Dragon Tycoon – Evolve, Manage, Simulation!

1.1.13

Idle Dragon Tycoon oyunu apk indir
idle-dragon-tycoon-evolve-manage-simulation.png
4.4/5 Puan: 2,104
Versiyon
1.1.13
Güncelleme Tarihi
25 Şubat 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
156M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Ejderhanı nasıl eğiteceğini hiç merak ettin mi? Gerçek bir ejderha terbiyecisi misin? Ejderhanızı yöneterek gerçek bir ejderha kralı olun ve bu simülasyon oyununda ejderhanızı geliştirmek için para kazanın!
Ejderhalarınızı otomatikleştirerek ejderha imparatorluğunuzu genişletin ve koleksiyonunuzu güçlendirin! Bu simülasyon oyununda en iyi ejderha terbiyecisi olmak için ek ejderha kazanmak için gelişen sistemi keşfedin. Ejderhanı çevrimiçi ve çevrimdışı olarak yükseltebilirsin! Ejderhanı eğitmeye şimdi başla!

Hiç ejderha yetiştirdin mi? Ejderhanı nasıl eğiteceğini sormayı bırak! Gelişmiş ejderhalar elde etmek için heyecan verici, maceralı bir göreve çıkmaya hazır olun. Bu ejderha strateji simülatörünün amacı, ejderha imparatorluğunuzu inşa etmek ve mümkün olduğunca çok boşta avantaj elde etmektir: ejderha çiftliğinden elde ettiğiniz gelirle, ejderhanızı yükseltmeniz ve başka bir forma dönüştürmeniz, ekipman giymeniz ve ejderha çiftliğini optimize et. Bu oyunu diğer boş oyunlardan farklı kılan şey, bir ejderha yöneticisi kralı olabilmeniz, muazzam bir ejderha çiftliği kurabilmeniz ve ejderhanı eğitebilmenizdir!
Kendi ejderhanı edinin ve geliştirin! Gerçek bir ejderha terbiyecisi olmanın tadını çıkarın!

IDLE DRAGON TYCOON: Ejderhanı nasıl eğiteceğini sormayı bırak
★ Boşta kalan gelirinizi artırmak için ejderha çiftliğinizi otomatikleştirin: Diğer çevrimiçi tıklama simülatörleri gibi dokunmanıza gerek yok
★ Ejderhalar edinin ve daha fazla ejderha kazanın: Birçok iş oyununun aksine, ejderhalarınız çevrimdışıyken büyümeye devam edecek
★ Ejderhalarınızı geliştirin ve büyütün! Çevrimdışıyken bile bu oyunda bir ejderha kralı olacaksın!
★ Her ejderhanın özel bir yeteneği vardır: Ejderha üretkenliğini artırın!
★ Diğer tıklama oyunlarında deneyimlediğiniz sonsuz tıklama olmadan boşta olan ejderha imparatorluğu simülasyonunuzu oluşturun!
★ Bir patron gibi 100’den fazla ejderhayı yönet: Bu ejderha iş simülatörünü yöneterek bir ejderha kralı olun!
★ Gerçek bir ejderha terbiyecisi ol! 100’den fazla ejderhayı evcilleştirerek bunu diğer tüm boşta kalma iş adamı oyunlarından farklı kılar.
★ Bu çevrimdışı iş adamı simülatör oyununda üretkenliğinizi artırın!
★ Bu boş ejderha simülasyonunda en güçlü ejderha yöneticisi kralı olun! Diğer tıklama oyunları gibi akılsızca dokunma yok.

Mesaj göndermekten çekinmeyin
[email protected]
– Oyuncularımızın geri bildirimlerini almaktan her zaman mutlu oluruz!

Güncelleme Bilgileri

Düzeltme v1.1.13:
- Android 11 çökmesi düzeltildi

Video

Resimler

Bir cevap yazın