Idle Beach Tycoon : Cash Manager Simulator

1.0.21

Idle Beach Tycoon oyunu apk indir
idle-beach-tycoon-cash-manager-simulator.png
4.2/5 Puan: 5,031
Versiyon
1.0.21
Güncelleme Tarihi
10 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
63M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Yeni bir boş macera başlıyor. Plaj sizi çağırıyor!

Hiç bir plaj işletmeyi ve kralı olmayı hayal ettiniz mi? İşte şansınız … Tek önemsediğiniz nakit para ve eğlenmek! Özel plajınız sizi bekliyor !!!!

Idle Beach Tycoon bir boşta kalma / yönetim oyunudur, ancak diğer boşta kalanlar gibi değil, bu tycoon oyununda milyarder olmak için en eğlenceli işe sahip olacaksınız.

Patron sensin! Bu yolculuğa başlamak, bir milyarder olmanın ve her zaman hayalini kurduğun hayatı yaşamaya başlamanın ilk adımı. İşinize başlamak için sahil boyunca en iyi topraklara sahipsiniz.

Bir işadamı olarak her şeyden siz sorumlusunuz, kötü veya iyi kararlar vermek size kalmış. İşinizi yürütürken öncelikleriniz, kazandığınız parayı etkileyecektir. Güvenlik önce mi yoksa sadece eğlenceli mi? Müşterilerinizin eğlenmesi için sahili kontrol etmek, geliştirmek, yeni tesisler ve yeni oyuncaklar eklemek sizin işiniz. Daha fazla seçenekleri ve eğlenceleri varsa, plajınıza daha fazla para harcama eğilimindedirler. Ama para harcamak için hayatta olmaları gerekiyor !! Bu yüzden cankurtaranın önemini asla küçümsememelisiniz. Müşterilerin ne sıklıkla boğulduğunu görseniz inanmazsınız. Bu, diğer müşterileri çok kötü etkileyen bir şeydir ve birinin boğulduğunu görürlerse genellikle deniz kenarından ayrılırlar. Yani bu müşterilerin tüm potansiyel gelirini kaybedersiniz.

Başlangıçta deniz kenarında gerçekten küçük bir araziniz var. Bu alanları yeni tesisler için kullanabilmek için arazinizin diğer kısımlarını temizlemeniz gerekir. Arazinizin yeni kısımlarını açtığınızda kapasiteniz artacaktır. Daha fazla müşteri, daha fazla para !! Daha fazla müşteri çekmek için farklı stratejiler geliştirin !!

Plajınızda oteller, kafeler, mağazalar ve daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz müşterilerin miktarı itibar noktasını etkiler. İşinizi daha iyi ve daha büyük topraklara taşımak için başarmanız gereken sınırlar var. Her yeni ülkede, müşterilerinizin eğlenmesi ve çok daha fazla para harcaması için açılacak yeni tesisler ve yeni eğlenceli oyuncaklar olacak. Her hareket ettiğinizde eski deneyimlerinizden ders çıkaracak ve yeni topraklarınız için yeni ve daha iyi stratejiler geliştireceksiniz …

Müşterilerinizden daha fazla para kazanmak için yeni yerler inşa edin ve olabildiğince yükseltin. Müşterileriniz tatillerini geçirmek ve kaydıraklarınız, trambolininiz, kanolarınız, sürat tekneniz, rahat şezlonglarınız ve lezzetli dondurmalarınız için geri gelmek için yerinizi sevecekler. …..
Bir de araştırma denizaltınız var … Her zaman denizin derinliklerinde araştırmaya göndermelisiniz .. Sahip olduğunuz denizaltı, her gönderdiğinizde daha da derine inecektir. Daha fazla zaman alabilir ama buna değer. Şanslıysanız, toplayabileceğiniz parşömen parçaları bulabilir ve bir parşömenin tüm parçalarını topladığınızda kalıcı yükseltmeleriniz olur. Ayrıca araştırma denizaltınızla bazı özel kristaller ve para da bulabilirsiniz.

Rahatlatıcı boşta ve tıklama oyunlarından hoşlanıyorsanız, Idle Beach Tycoon’un aradığınız oyun olduğuna inanıyoruz. Bu, tüm zamanların en eğlenceli ve rahatlatıcı işletme yönetimi oyunlarından biridir. Sizin için karanlık fabrikalar ya da küçük bir oda yok, bu oyunda tüm zamanınızı tatildeymiş gibi geçireceksiniz …

Özellikleri:

-Rahat ve eğlenceli oyun
-İşinizi geliştirmek için farklı stratejiler
-Güzel tasarlanmış çok sayıda seviye (Daha pek çoğu yolda)
– Oyununuzu buluta kaydedin ve diğer cihazlarda oynayın

Bu oyun beta sürecindedir ve her yeni güncellemede geliştirmeye devam edeceğiz.

Güncelleme Bilgileri

Yeni yıl etkinliği başladı.
"Yeni Yıl" etkinliğine katılmak için ilk seviyeyi tamamlamanız gerekiyor.
Yeni plaj "Sonbahar" eklendi.
Cadılar Bayramı etkinliği bitti.
Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Resimler

Bir cevap yazın