Hustle Castle: Kalede Ortaçağ oyunları

1.32.1

Hustle Castle: Kalede Ortaçağ oyunu apk indir
hustle-castle-kalede-ortacag-oyunlari.png
4.2/5 Puan: 1,388,414
Versiyon
1.32.1
Güncelleme Tarihi
17 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
138M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Gerçek bir ortaçağ kalesinin lordu ve efendisi ol! Yeni tebaaları kabul et, onlara görev ver ve vatandaşlarını koru! Kaleni kurup yükseltirken rakiplerine ve fizik kurallarına meydan oku!

Tombul savaşçıların, parlak zırhlarında harika görünecek! Birliklerini besle ve eğit ki Yüce Kafatası Grav’a ait orduları alt edip kaçacak delik bulup korkunç Uçurum Lordunu ait olduğu yere gönderebil, ayrıca birkaç düşman kalesini yerle bir et!

Senin iyiliğin için, bütün gün yazmanların başlarını mürekkebin önüne eğip çalışıyor, hazinedarlar yere altınları düşürüyor ve demirciler ayaklarına örslerini düşürüyor! Gerçek uzmanlar topla, zenginleş ve etkini artır! Büyüyüp sana hizmet edecek çocuklar yetiştirebilsinler diye tebaan için tanışma odası kur!

Komutayı üstlen, lordum! Oyunda sahip olabileceğin fırsatlardan bazıları:

– Hikaye odaklı sefer. Yüzlerce görevde kahramanların orklarla, devlerle, iskeletlerle ve hatta ejderhalarla savaşıyor! Muharebe büyüsü, soğuk çelik ve kurnazca stratejiler… amaç uğrunda her yol mubah!
– Kale inşa et. Kalen için yeni odalar inşa et, eskilerini yükselt. Hayallerindeki kaleyi kurmak için ihtiyacın olan her şeye sahipsin! İnşaata hemen başla!
– Köylüleri geliştir. Tebaalarının her biri yeni yetenekler öğrenip tüm ekipmanları giyebilir. Harika savaşçılar ve katipler yetiştir… sonra yerlerini değiştir!
– Çok oyunculu. Ortaçağ moduna gir! Hoşuna gitmeyen biri olursa kalesini yakıp yağmala… Hiçbirini sevmiyorsun, değil mi?

Güncelleme Bilgileri

Büyük bir Hustle Castle etkinliği yakında geliyor! Birçok eşsiz ödülle birlikte Büyük İskandinav Mücadelesine hazırlanın.
Hayvanlar artık kalenin mutluluk bonusunu artırıyor.
Klan Topraklarının gelecekteki gelişmeleri hakkında daha fazla bilgiyi oyunda bulabilirsiniz!

Video

Resimler

Bir cevap yazın